Архітектурні вироби з граніту

Серед усіх натуральних гірських порід саме граніт є найбільш часто вживаним в виготовленні різних виробів і цьому є цілком логічні пояснення.

  1. По-перше, цей матеріал відрізняється підвищеним рівнем міцності. Це означає, що гранітні конструкції здатні стояти десятки і навіть сотні років без втрати якості, в тому числі і під відкритим небом, наприклад, на кладовищі або в парку. Граніту не страшні ні перепади температур, ні дощ або сніг, ні інші атмосферні явища. Крім того йому не властиві забруднення, а якщо після дощу на нього і потрапить бруд, його дуже легко відчищати. Завдяки всім корисним властивостям, вироби з цього каменю активно використовуються всередині приміщень, оздоблення фасадів, ландшафтний дизайн та в багатьох інших випадках.
  2. По-друге, незважаючи на міцність, даний матеріал є досить зручним для користувачів. Використовуючи необхідні інструменти, а також майстерність робітників, граніт порівняно легко піддається обробці. Поєднання всього цього і зробило граніт одним з найбільш популярних натуральних матеріалів. З його допомогою можна легко виготовляти не тільки елементи оздоблення, але також художні та архітектурні споруди.

Які вироби з граніту виготовляються найчастіше?

Завдяки універсальності, цей натуральний камінь можна використовувати, практично в будь-яких цілях. Це може бути відкритий простір, а також внутрішній або зовнішній дизайн різних типів приміщень.

Надзвичайно ефектно виглядають гранітні сходи. Такі вироби будуть служити вам, практично, вічно, незалежно від ступеня інтенсивності використання. Дуже часто також можна побачити різні стільниці та підвіконня. Крім цього для зовнішньої або внутрішньої обробки багато хто використовує гранітну плитку.

В якості архітектурних виробів дуже часто зустрічаються:

  • балясини;
  • фонтани;
  • вазони;
  • колони;
  • стільниці;
  • скульптури;
  • кулі та багато інших виробів;

Як було сказано вище, граніт – це універсальний матеріал, що дає можливість виготовляти з нього конструкції будь-якого рівня складності. Це дає можливість по максимуму використовувати власну фантазію, незалежно від того, де саме ви проживаєте. Будь-яка квартира або будинок можуть бути прикрашені цими красивими благородними виробами з практично необмеженим терміном служби. Наприклад, до великого будинку можна встановити камін, який додасть приміщенню додатковий затишок. А якщо мова йде про невеликі квартири, завжди можна встановити вазу, скульптуру, кулі або що-небудь інше. Тут головне – ваше бажання і фантазія.

Краще рішення на найвигідніших умовах

Компанія «Граніт»® виготовляє різні архітектурні вироби на будь-який смак. Незалежно від ваших побутових умов, тут ви точно знайдете максимально відповідний варіант. Для цього просто відвідайте наш сайт зі зручним каталогом, де знайдете величезну кількість самих різних виробів. Однак, якщо з якоїсь причини ви не знайдете того, що шукали, наші досвідчені фахівці візьмуть до уваги всі ваші побажання, і виготовлять виріб на замовлення.

Під час роботи використовується тільки нове високоякісне обладнання, завдяки якому робота виконується ще швидше. Наші майстри виготовлять, практично, все що завгодно, причому, незалежно від рівня складності. Це можуть бути сходи, поручні, балясини, облицювання для каміна, фонтани, фасадний декор, вазони для квітів, підвіконня, стільниці та багато інших виробів.

Якісно, ​​надійно, дешево!

Звернувшись до нас, ви отримуєте високоякісну продукцію з натурального каменю за відносно невисокою вартістю в порівнянні з більшістю інших подібних компаній. Це обумовлено тим фактом, що ми самі є виробниками, і ніхто крім нас не впливає на цінову політику. Крім того відсутність посередницьких ланок скасовує необхідність додаткового підвищення цін. Ми також здійснюємо доставку продукції в будь-яке місце України. У нас діє довгострокова гарантія якості. При необхідності наші майстри встановлять виріб самостійно, так що вам не потрібно ще когось шукати, витрачаючи додатковий час і гроші.