Арки і стели продукція

Показано 30 результатів

Гранітні арки і стели від виробника

Для того щоб прийти і вшанувати пам’ять про людину після його смерті, у нас прийнято встановлювати надгробні пам’ятники. Сьогодні існує величезна кількість різних варіантів оформлення місця поховання, і тут вже грають роль такі фактори, як особистий смак і фінансові можливості.

Якщо ви бажаєте встановити дійсно якісний пам’ятник, який прослужить багато десятків років без найменшої втрати якості, найкраще буде використовувати натуральний камінь. Сьогодні найбільш затребуваним матеріалом є граніт.

Даний камінь відноситься до розряду натуральних. Це означає, що він формувався глибоко під землею протягом багатьох сотень років безпосередньо в природних умовах і без будь-якого впливу з боку людини. В результаті граніт є найкращим матеріалом для виготовлення різних виробів. Його головна перевага полягає в поєднанні неймовірної міцності з легкістю обробки.

Встановивши на могильній ділянці вироби з граніту, швидше за все, ви не будете повертатися до цього питання вже ніколи, оскільки вони здатні стояти без будь-яких проблем навіть сотні років.

Що таке арки і стели, і яка між ними відмінність?

Обидва вироби є частиною пам’ятника, за допомогою яких створюється єдина картинка із закінченим чином, однак між ними існує принципова різниця.

  • Арка являє собою спеціальну плиту вертикальної форми, на яку зазвичай наноситься напис або малюнок покійного. Залежно від особистих переваг, виріб може мати скошений зріз, хвилеподібні елементи, а також інші декоративні особливості.
  • Стела – це горизонтальна частина пам’ятника, куди наноситься портрет померлої людини. Вона буває прямокутної форми, або оформляється у вигляді хвилі.

Обидва даних елемента можна використовувати як доповнення до вже існуючого пам’ятника, або як самостійний елемент. Їх головна перевага полягає, в першу чергу, в економії, оскільки тут відсутній квітник. Потрібно сказати, що сьогодні квітники використовуються далеко не завжди.

Вибирайте стели і арки з розумом

Якщо ви бажаєте придбати високоякісні гранітні вироби по відносно невисоким цінам, звертайтеся в компанію «Граніт»®. Низька вартість нашої продукції жодним чином не впливає на її якість. Тут вся справа полягає в тому, що ми не просто продаємо стели, арки і багато інших ритуальних виробів, але також повністю самостійно їх виготовляємо.

Завдяки відсутності посередницьких ланок, кожне з яких вимагає оплати, вартість нашої продукції відрізняється в нижчу сторону, ніж у більшості конкурентів. При цьому якість залишається на незмінно високому рівні, так як ми використовуємо тільки високоякісний матеріал, який обробляємо на новітньому обладнанні. Так що у нас ви отримуєте чудові арки і стели за найвигіднішими цінами, які будуть стояти дуже і дуже довго без будь-яких проблем.