Галтована бруківка від «Граніт»®


Ось одні з основних причин, за якими слід купити галтований камінь в нашій компанії.

Галтована бруківка продукція

Показано 28 результатів

Купити галтовану бруківку в Україні

Все частіше дизайнерам ландшафту доводиться працювати з галтованим природним каменем який має округлі форми і є ідеальним при вирішенні створення ефекту старовини. У буквальному сенсі галтований камінь означає окатаний. Технологію його виробництва підказала сама природа, яка тривалим впливом водою, різними абразивними речовинами і механічними силами відполірувала камені, перетворивши за тисячоліття в знайому вздовж морського узбережжя гальку.

Галтована бруківка – від виробництва до продажу

Промислове виробництво галтованого каменю і його подальше використання (укладання) передбачає не тільки отримання окатанних поверхонь, але і створення брусків певних розмірів. Виробництво галтованої гранітної бруківки – процес складний і одночасно відповідальний. Від правильності виконання всіх його етапів залежать міцність обробленого природного каменю і його характерний зовнішній вигляд.

Виробничі потужності підприємства «Граніт»® дозволяють механічним способом виготовляти гладку бруківку з майже однаковими геометричними розмірами. Вміщені в спеціальні барабани (міксери) необроблені камені в процесі перекачування полірують один одного, згладжуючи при цьому гострі кути. Деякі моделі брусків припускають використання в барабанах спеціальних розчинів або твердих абразивних речовин. Механічна обробка каменю робить його поверхню округлою і приємною на дотик. Такий камінь – прекрасний матеріал для мощення доріжок і площ, що робить їх схожими на старовинні європейські покриття.

І щодо радіаційної безпеки. Всі партії порід перед обробкою піддаються строгому радіаційному контролю. До виробництва галтованої бруківки допускається сировина, що має перший клас небезпеки. А значить – для людей вся наша продукція безпечна.

Бруківка гранітна галтована – переваги

Використовуваний ось уже багато століть матеріал для мощення вулиць має і сьогодні незаперечні переваги перед іншими матеріалами:

  • Правильні форми галтованої бруківки уможливлюють легко її укладати, не травмуючи руки об гострі кути;
  • Вкрита даними виробами поверхня не затримує зайву вологу;
  • Покриття естетичне, володіє високою міцністю и здатністю до легкого демонтажу;
  • Вартість галтованої бруківки нижче пиляних виробів з каменю;

«Граніт»® – ми вигідні партнери

Серед причин, що спонукають клієнтів до співпраці з нашим підприємством, такі:

  • Підприємство має власне виробництво;
  • Сировина – тільки вітчизняна;
  • На підприємстві діє багаторівневий контроль якості виробленої бруківки;
  • Відсутність посередників здешевлює продукцію;
  • Можливість замовлення бруківки оптом і в роздріб, а також оперативної доставки замовленої продукції в будь-який регіон України;

Купити галтований камінь в «Граніт»® можна за допомогою інтернету – оформивши заявку на сайті підприємства. Всі розміри бруківки і ціни ви знайдете в електронному каталозі.