Граніт категорії

Граніт родовища

Купити граніт оптом і роздробом в Києві і Україні

Компанія «Граніт»® пропонує купити кілька десятків сортів натурального граніту в Києві і Україні за ціною виробника. У нас ви можете придбати граніт основних кольорів – червоного, сірого, зеленого і чорного; різних відтінків.

Область застосування природного граніту дуже обширна. Він активно використовується в оформленні інтер’єру, в ландшафтному дизайні, їм мостять вулиці, з нього роблять бордюри.

Ми працюємо на ринку поставок граніту і виробів з цього природного каменю з 1999 року, і встигли сформувати відмінну виробничу базу, а також налагодити хорошу логістику.

 • У розпорядженні компанії – власне родовище граніту, де ведеться видобуток цього красивого і міцного природного каменю. Граніт добувається самим щадним способом, що допомагає повністю зберегти його структуру. Це дозволяє нам продавати свою продукцію за привабливою ціною – однією з найнижчих в Україні.
 • Граніт, вироби з якого представлені в асортименті підприємства, видобувається більше, ніж на п’ятдесят родовищах, з власниками яких у нашій компанії налагоджені відмінні партнерські відносини.
 • Камінь та вироби з нього доставляються в Києві, по території всієї України, а також за кордон.
 • Виробничі потужності підприємства дозволяють випускати великі обсяги продукції, що забезпечує безперебійні поставки граніту великим замовникам.
 • Діють роздрібні та оптові ціни на природний камінь.
 • Терміни поставки строго дотримуються.

Широкий асортимент

«Граніт»® виробляє широкий перелік продукції з граніту.

 • Ми випускаємо кілька видів бруківки для облаштування тротуарів та доріжок.
 • На підприємстві виготовляються гранітні пам’ятники – розроблених нашими дизайнерами моделей і за індивідуальним замовленням.
 • Виробляються архітектурні елементи: балясини, ступені, бордюри.
 • Випускається плитка з граніту різних відтінків – для обробки приміщень і фасадів. Пропонується колота й полірована плитка.
 • Наші майстри виконують скульптури з граніту для оформлення інтер’єру та ландшафтного дизайну.

У компанії розроблено безліч моделей виробів з граніту. Готову продукцію можна придбати і отримати в найкоротші терміни.

Ми також працюємо за індивідуальними замовленнями. Ви можете самі запропонувати своє рішення, або розробити проект виробу у співпраці з талановитими художниками нашого підприємства.

У нас можна замовити виробництво продукції по технічній документації замовника.

Якісний матеріал

Граніт відноситься до найміцніших видів природного каменю.

 • Вироби з нього зберігають свій первісний вигляд протягом сотні років. Це робить вкладення в придбання продукції з цього натурального каменю особливо вигідними. Така якість граніту стає головною причиною, по якій його вибирають для створення пам’ятників.
 • Граніт не вбирає вологу і стійкий до дії агресивних рідин. Тому його можна використовувати при будівництві фонтанів і набережних. Він також відмінно «відчуває себе» у вологих приміщеннях – ванних кімнатах і басейнах.
 • Його щільність дуже висока – 3,17 г/см³.
 • Він витримує серйозні механічні навантаження і впливи, навіть при сильних ударах складно пошкодити поверхню.
 • Граніт добре переносить перепади температур.
 • Цей камінь не потребує особливого догляду.
 • Він екологічно безпечний і не викликає алергічних реакцій.
 • Різноманітність відтінків, малюнка і фактур дозволяє реалізувати різні дизайнерські задуми.
 • Граніт є прекрасним вибором для обробки приміщень всередині і зовні.

Наше виробництво

Виробнича база компанії включає три майданчики, де випускаються різні види виробів з граніту. Підприємства оснащені сучасним високотехнологічним обладнанням, що дозволяє нам виконувати навіть найскладніші замовлення.

Новітні верстати та інструменти в поєднанні з великим досвідом і творчим підходом фахівців до своєї роботи дають можливість реалізувати будь-які проекти. На фрезерних верстатах виробам надається потрібна форма, на завершальному етапі виробництва створюється необхідна фактура поверхні. Вона може бути матовою, глянсовою або будь-якою іншою. Застосовуються технології піскоструминної обробки, шліфування, полірування, шліфування, бучардування.

Вартість граніту і виробів з каменю

Важлива перевага придбання продукції в нашій компанії – адекватна вартість. Ми пропонуємо своїм клієнтам порівняно невисокі ціни. Вести сприятливу для споживачів цінову політику дозволяє нам наявність власного виробництва. Ми працюємо без посередників: вся продукція «Граніт»® поставляється замовникам безпосередньо.

На сайті інтернет-магазину можна дізнатися роздрібні ціни на вироби з граніту. Уточнити вартість продукції для оптових покупців можна, звернувшись до співробітників компанії. Залежно від обсягів поставок ціна змінюється.

Щоб купити граніт в Києві і Україні звертайтеся до співробітників нашої компанії. Це можна зробити за телефоном: номери на етикетці сайті. Ви також можете внести свої контактні дані в форму замовлення зворотного дзвінка на порталі. Наш фахівець зв’яжеться з вам найближчим часом, щоб уточнити деталі. Ми з задоволенням відповімо на ваші запитання щодо виготовлення виробів з граніту, їх доставки і монтажу.

Зворотний дзвінок