Надаємо наступні похоронні послуги


Ми організовуємо похорон в Києві і області, компанія бере на себе всі дії, які властиво виконувати родичам покійного, дозволяючи йому відійти від цих справ і присвятити себе розрадам рідних і близьких. Звертаючись за допомогою в ритуальне бюро, наші клієнти забувають про те, що таке процес поховання. Все, що потрібно зробити - прийти на похорон і попрощатися зі своїм родичем.

Скільки коштує похорон у Києві?


Компанія «Граніт»® спеціалізується на наданні ритуальних послуг. Ми пропонуємо як комплексні послуги, так і окремо. Саме тому ціни на надані роботи розраховуються індивідуально для кожної людини. У нас розроблені 3 основних плани, які задовольнять різний контингент клієнтів.

Економ похорон
Економ похорон

В цей тип послуг входить труна, обшита тканиною, покривало і подушка для покійного. Надгробний хрест виготовлений з дерева, 2 штучних вінка, церковний набір аксесуарів, автобус катафалк на 20 осіб, похоронна бригада з 4 чоловік, доставка всього ритуального приладдя. В цей тип організації похорону також входить проведення поховання.

Вартість кремації в умовах цього типу - 3500 грн, ціна похорону - 4500 гривень.

Стандарт похорон
Стандарт похорон

У стандартний комплекс послуг входить труна, обшита тканиною з атласу і з полірованими накладками, атласне покривало і подушка, церковний набір, пара рушників. Хрест виготовлений з дуба, додатково надається катафалк автобус на 20 осіб (Мерседес), 4 вінка з штучними квітами, похоронна бригада на 4 людини, священик для проведення служби. Також в ці послуги входить ритуальний агент, оформлення всієї необхідної документації, фотопортрет покійного, доставка ритуальних предметів.

Вартість кремації - 4500 грн, а похорону - 13 000 гривень.

Елітний похорон
Елітний похорон

Елітний тип поховання передбачає собою VIP труну, покриту лаком з двома кришками, елітний похоронний комплект, церковний набір, 2 рушники і хустки, ексклюзивний хрест, 4 вінка з живих квітів і унікальна ікебана. Додатково надається автобус на 20 осіб марки Мерседес, супровід медичної допомоги, VIP катафалк, похоронна бригада на 6 осіб, священик, церемоніймейстер, ритуальний агент з повним супроводом, оркестр, оформлення всієї документації, фотопортрети в кількості 2 штук, ліфт для спуску труни, шатер на місці, прикраса могили текстилем і доставка ритуальних предметів.

Вартість цього плану послуг - 150 000 гривень.

Організація похорону: Київ і Київська область

Перше, що потрібно зробити після смерті – зафіксувати цей момент: викликати швидку допомогу і поліцію. Швидка складе акт, який підтверджує смерть, а поліція – протокол огляду. Далі вже можна звертатися за допомогою в наше похоронне бюро, де ви зможете отримати ряд послуг, починаючи від оформлення документами і закінчуючи організацією поминального обіду. Все що потрібно для хорошго похорону можна організувати в нашому похоронному агентстві.

У кожної нації свої звичаї і особливості проведення поховання. Однак допомога на похорон потрібні для всіх. Православні, християнські, єврейські, мусульманські – в нашій компанії ви отримаєте похоронні послуги різної складності. Незалежно від віри і звичаїв покійного, ви отримаєте якісний похорон, який буде не соромно уявити для родичів і друзів померлого.