Переваги пам'ятників від «Граніт»®


Купуючи гранітний пам'ятник в нашій компанії ви отримуєте наступні ключові вигоди співробітництва.

Комплексне виконання робіт


У нас можна купити пам'ятник «під ключ» з усіма видами робіт і додатковими послугами.

Виготовлення пам'ятників
Виготовлення пам'ятників

Крім широкого асортименту готових виробів ми можемо виготовити пам'ятник з граніту під замовлення будь-якої складності і форми. Так як ми володіємо власним виробництвом - замовник може вносити будь-які правки і впливати на процес виробництва.

Дізнатись докладніше

Монтаж надгробків
Монтаж надгробків

Де б в Україні не знаходилося місце поховання, наша компанія доставить і встановить пам'ятник за подібною ціною, чітко дотримуючись технології монтажу. Установка одинарного пам'ятника від 1000 грн, подвійного від 2000 грн, комплексу від 3000 грн.

Дізнатись докладніше

Художнє оформлення
Художнє оформлення

При покупці надгробку ви відразу можете замовити декоративне і художнє оформлення - скульптури, гравірування, фотокераміка, ритуальні таблички, бронзові літери і багато іншого присутнє в нашому асортименті.

Дізнатись докладніше

Гранітні пам'ятники від виробника в Києві і Україні

Каменеобробна компанія «Граніт»® пропонує до реалізації надгробні пам’ятники з граніту, габро і лабрадориту. Купити продукцію виробника можна в роздріб або на умовах великого і дрібного опту. Доставку і установку виробів здійснюємо в межах всієї України. Ціни на пам’ятники не містять посередницьких накруток, а безпосередньо визначаються заводом-виробником. У власності підприємства не тільки особистий кар’єр, а й розвинене виробництво, і обладнана гранітна майстерня. У нас можна замовити пам’ятник і надгробок нестандартних розмірів за індивідуальним ескізом і з особливою обробкою поверхні. Вся продукція проходить суворий контроль якості до передачі замовнику.

Різка натурального каменю виробляється на високотехнологічному обладнанні. Фахівці цеху виконають замовлення будь-якої складності. Можлива робота за кресленнями замовника. Співробітники гранітної майстерні крім механізованої роботи з каменем володіють прийомами ручної обробки матеріалу, які необхідні для особливо складних замовлень. Вартість готових виробів невисока, так як виробник не працює з посередниками і остаточна ціна не містить комісійних виплат.

Вибір і замовлення пам’ятників і надгробків в компанії «Граніт»®

Докладний каталог пам’ятників з граніту і натурального каменю містить різні варіанти виконання. Можна вибрати за своїм бажанням:

 • Матеріал і колір виготовлення пам’ятника і надгробків;
 • Варіант обробки каменю і наявність художнього оформлення;
 • Місце і форму для розміщення портрета або фотографії покійного;
 • Шрифт і розмір написання значимої інформації;

Якщо необхідно художнє гравірування портрета і створення епітафій, заздалегідь уточніть, скільки коштує пам’ятник з зазначеним оформленням. Стандартні ціни на пам’ятники не включають дані процедури.

Процедура оформлення пам’ятника на могилу родича

Перш ніж купити пам’ятник на могилу, потрібно оформити замовлення на його виготовлення. Клієнт може доручити виконавцю не тільки виготовлення надгробків, але і їх художнє оформлення. Гранітні пам’ятники на могилу можуть бути виконані під ключ. Комплексна послуга включає:

 • Замовлення пам’ятника і надгробка з урахуванням форми, розміру, матеріалу;
 • Вибір обробки поверхні виробу;
 • Вказівка на розміщення і обробку фотографії;
 • Набивка тексту обраним замовником шрифтом;
 • Установка конструкції на місце поховання;
 • Гарантійні зобов’язання виробника;

При вказаній схемі роботи клієнт застрахований від втрат внаслідок браку в зразку або невмілої роботи виконавців. Всі етапи виробництва від видобутку граніту до установки виконує виробник, який і несе відповідальність за результат.

Переваги покупки пам’ятників безпосередньо у фірмі «Граніт»®

Замовлення пам’ятника безпосередньо у виробника має ряд істотних конкурентних переваг:

 • Низька вартість пам’ятників і надгробків;
 • Можливість купити пам’ятник «під ключ»;
 • Відсутність посередницьких накруток і комісій;
 • Можливість придбати пам’ятники великим оптом;
 • Гарантія виробника на реалізовані пам’ятники;

Надгробні пам’ятники з граніту, габро і лабрадориту – одна з спеціалізацій української фірми «Граніт»®. Саме тому виробник не тільки гарантує високу якість виробів, але і конкурентну вартість на свою продукцію. Дізнатися, скільки коштує пам’ятник з урахуванням конкретних вимог можна у менеджерів фірми. Скориставшись контактною інформацією на сайті можна отримати безкоштовну консультацію, зробити попередній розрахунок вартості і оформити замовлення. Продавець передбачив зручну форму для онлайн спілкування, яка дозволяє швидко отримати відповідь на будь-яке питання.