Подвійні пам'ятники продукція

Показано 48 результатів

Купити подвійні пам'ятники з граніту в Києві і Україні

Подвійні пам’ятники, виготовлені компанією «Граніт»® – запорука довговічності та надійності того, що зображення на пам’ятнику не зітреться і не потьмяніє через кілька років. Такий надгробок – меморіальний ансамбль, створений для того, щоб увічнити пам’ять про близьких людей.

Ми є виробничою компанією, яка добуває граніт на власних кар’єрах. Тому ми виробляємо монументи не тільки в стандартних кольорах, але поєднуючи видобутий в різних місцях, і відповідно маючи різноманітні відтінки створюємо ексклюзивні, кольорові надгробки. У нас ви можете замовити не тільки гранітні подвійні пам’ятники, але і надгробки з габро і лабрадориту.

Ознайомтеся з вибором моделей подвійних пам’ятників в нашому електронному каталозі, якщо там немає відповідного варіанту, наш дизайнер може внести зміни в готову модель. Також, у нас ви можете замовити пам’ятник по вашому ескізу, неповторний і особливий.

Якщо у вас немає готового ескізу, але представлені на сайті моделі не підходять, наші дизайнери завжди допоможуть розробити модель, яка буде повністю відповідати вашим очікуванням.

Ключові особливості наших послуг

Вибір подвійного пам’ятника – це підкреслення близького зв’язку покійних при житті. У виробничій компанії «Граніт»® ви можете замовити:

 1. Подвійний пам’ятник, виконаний з різних матеріалів: кольоровий граніт, габро, лабрадорит.
 2. Монумент з різнобарвного граніту, видобутого в різних місцях. Така колірна варіативність дозволяє створювати унікальні пам’ятники.
 3. Надгробок за наявною у нас моделі.
 4. Пам’ятник по вашому ескізу.
 5. Дизайнерську розробку ексклюзивної моделі.
 6. Послуги гравіювання і іншого декоративного оформлення пам’ятників.
 7. Послугу догляду за могилами.
 8. Доставку надгробку по всій Україні.
 9. Встановлення пам’ятника в місці поховання по всій території України.

Що потрібно знати про подвійні пам’ятники

Подвійні або сімейні надгробки, часто встановлюють на могили близьких родичів. Виконані як єдине ціле, в одному стильовому оформленні, вони підкреслюють близький зв’язок людей, і створюють загальний красивий і доглянутий вигляд поховання.

Якщо ви вирішили купити подвійний пам’ятник, зверніть увагу:

 • Виріб має значну вагу, що істотно перевищує одинарні надгробки;
 • Під такий пам’ятник необхідно залити фундамент, і дати йому відстоятися;
 • Якщо не почекати момент усадки підстави, можливий перекіс і поява тріщин.

Вибір подвійного пам’ятника

Модельний ряд єдиних надгробків для двох і більше поховань великий і різноманітний. Незалежно від того, вибираєте ви з готових моделей або створюєте унікальний дизайн надгробного ансамблю, попередньо потрібно вибрати конфігурацію конструкції. У нашій компанії ви можете замовити такі моделі як:

 • Єдину плиту на кілька могил, яка може бути виконана як в простих і складних геометричних формах, так і у вигляді відкритої книги, як символу багатої життєвої історії покійних;
 • Арочні – два надгробки з’єднаних арочним склепінням для завершеності ансамблю;
 • Два монумента на одній плиті, кожен з яких є частиною загального архітектурного стилю, наприклад, два пам’ятника спеціальної форми, близьке розташування яких формує між ними повітряний хрест;
 • Стели.

Купити подвійний пам’ятник – оптимальний вибір з фінансової та духовної точки зору. Незалежно від конфігурації монумента на ньому можна зробити фотографії покійних, дати і інше додаткове оформлення. Наші співробітники – висококваліфіковані гравери-художники, які зможуть перенести на граніт будь-яку фотографію, орнамент, напис і інший елемент дизайнерського оформлення.

Ми доставимо вашу покупку на будь-яке кладовище Києва та України. Наші майстри самостійно встановлять монумент, незалежно від міста в якому знаходиться поховання.

Замовлений у нас пам’ятник з граніту простоїть довгі роки, і спокійно перенесе сезонні зміни температурних режимів і вплив опадів. Тому що каменерізний метод видобутку, який використовується на наших родовищах, виключає можливу появу мікротріщин в добутому матеріалі. На всі подвійні гранітні пам’ятники ми даємо гарантію в 30 років.