Кам'яні сляби від виробника «Граніт»®


Шукайте постачальника гранітних слябів в Україні? Ось одні з ключових вигод співпраці з нашим виробництвом.

Сляби продукція

Показано 29 результатів

Купити гранітні слеби (сляби) в Україні

Сьогодні в інтер’єрі все частіше використовуються натуральні матеріали, якими можна ефектно прикрасити будь-яке приміщення. На особливу увагу заслуговують гранітні слеби – великорозмірні кам’яні плити, що виготовляються з великих блоків скельних порід. Такі вироби з успіхом використовуються при оформленні фасадів, цоколя, обробки басейнів і ванних кімнат. Якщо ви шукайте доступні і якісні слеби з натурального каменю, тоді пропозиція від компанії «Граніт»® саме для вас! Ми займаємося виробництвом слябів з граніту, габро, лабрадориту і базальту. Камінь проходить кілька етапів обробки і ретельний контроль якості, що є гарантією отримання якісного товару.

Купити слеби з граніту – значить стати власником надійного, довговічного і оригінального матеріалу, але що особливого в цих виробах? Цікаво, що справжня краса монументальної брили розкривається тільки в слебах, оскільки зберігається незмінним природний малюнок і фактура матеріалу. Великорозмірні плити – це не тільки гарний облицювальний матеріал, перш за все – це безшовний елемент, який допомагає зберегти цілісність приміщення. Чим більше розмір плити, тим меншу кількість швів буде утворено.

Слеби з натурального каменю – витонченість і практичність в будь-якому інтер’єрі

Гранітні слеби приваблюють своєю міцністю, надійністю, морозо- і вологостійкістю. Їх можна використовувати для:

  • Облицювання підлоги, стін, сходинок всередині приміщення або зовні в об’єктах з великою прохідністю людей (торгові центри, офіси, підприємства, метро і переходи);
  • Оздоблення фасадів та цоколя. Кам’яні смуги – краще рішення для регіонів з суворим кліматом;
  • Створення кам’яних полиць, стільниці для кухні, зони барбекю і т.д. Слеби з натурального каменю допомагають втілювати в життя будь-які, навіть найсміливіші задуми;
  • Оформлення пам’ятних місць, міських монументів і індивідуальних ритуальних виробів;
  • Облицювання сходів, поручнів і підвіконь;

У нашому інтернет-каталозі ви можете знайти великий вибір товарів з натуральної сировини, які повністю готові до реалізації ваших дизайнерських ідей. «Граніт»® має власні кар’єри, де видобуваються кам’яні брили різного розміру. Після чого вони відправляються на виробництво, де розпилюються на спеціальному потужному обладнанні до необхідної товщини. Ми також пропонуємо кілька варіантів оформлення фактури поверхні:

  • Поліровану з резинотурою: приваблює своєю декоративністю і красою;
  • Термооброблену: такий матеріал має шорсткість, тому не буде ковзати навіть після дощу;

Що ви отримаєте, купуючи у нас слеби з граніту?

Наша компанія цінує кожного клієнта, тому гарантує:

  1. Оперативну доставку товару в будь-яке місто України та за кордон;
  2. Продаж продукції в роздріб і оптом;
  3. Доступні ціни: ми не потребуємо допомоги посередників, тому не встановлюємо додаткових націнок на товар;