Альтернатива асфальтовому покриттю

Альтернатива асфальтовому покриттю

Дата публікації

Асфальт перестає бути єдиним видом дорожнього покриття, він стає менш популярним, йдучи в минуле. Його змінила тротуарна плитка і бруківка, що перевершує його в плані поглинання води, морозостійкості, стійкості до стирання і ударів, а також довговічності.

Переваги

Гранітна бруківка мощенняГранітну бруківку, на відміну від асфальтового покриття, при необхідності проведення різних ремонтних робіт можна легко демонтувати, а потім помістити назад. Плиткова кладка передбачає наявність технологічних зазорів між елементами, за рахунок чого крізь них може просочуватися вода, а це повністю виключає утворення калюж, що властиво для традиційного дорожнього покриття. Крім цього, при підвищенні температури повітря та інтенсивному сонячному світлі бруківка нагрівається не так сильно, як асфальт, і не є джерелом виділення різноманітних небезпечних речовин.

Екологічність забезпечується за рахунок того, що в складі каменю немає хімічних речовин, здатних завдати шкоди. Для штучних матеріалів це не властиво. Надійність характеризується відсутністю ймовірності появи розломів, тріщин і вм’ятин, що часто спостерігається у разі використання асфальтового покриття. Бруківка характеризується морозостокостью, тобто здатністю ефективно протистояти низьким температурам. Довговічність забезпечує збереження зовнішніх характеристик гранітної бруківки на протязі десятиліть. Для покриття доріжок використовується неполірована плитка, яка не стає слизькою після дощу.

На даний момент укладання бруківки та тротуарної плитки стало все більш затребуваною послугою, тому виробники, такі як «Граніт»®, випускають все більше виробів даного виду. Все частіше плитка використовується в якості покриття пішохідних доріжок, майданчиків поруч з будинками і магазинами, авто під’їзних ділянок та інших.

Особливості

Гранітна плитка мощенняПлитка в Україні з’явилася ще в дев’яностих роках, а зараз її можна побачити на магістралях країни і головних площах. Однак плитка і гранітна бруківка найчастіше зустрічається в європейських містах, де вона надзвичайно радує око, роблячи загальний дизайн ландшафту більш привабливим і оригінальним, як і всю територію. Укладання бруківки та тротуарної плитки дозволяє отримати ідеально рівну поверхню на тротуарі чи проїжджій частині.

Особливістю гранітної бруківки є те, що цей матеріал природного походження, що володіє достатньою міцністю і іншими перевагами в порівнянні з штучними аналогами. Вона характеризується багатою палітрою кольорів, за рахунок чого можна підібрати підходящий варіант для будь-якої території. Досягти ексклюзивності і оригінальності можна за рахунок різновидів фактур.

Застосування бруківки

Цей матеріал використовується багатьма дизайнерами для оформлення алей, доріжок у парках і садах. Для цінителів високої якості та тих, хто не бажає регулярно щось переробляти, вироби з натурального каменю, це підходящий варіант. В місцях з жарким кліматом доречно використовувати бруківку світлих відтінків, так як вона ефективно відбиває сонячне світло і не нагрівається.

Сподобався запис? Поділіться в соціальних мережах!