Анастасієвський граніт (Anastasia Red)

Фізико-механічні дані
Комерційна назваAnastasia Red
ПородаГраніт
РодовищеАнастасіївське
Об'ємна вага2700 кг/м3
Водопоглинання0,23%
Міцність на стискання171 MPa
Стираність0,7 г/см2
Клас природної радіації1 Клас
*Дозволені будь-які види будівництва

*Колір каменю може сильно змінитися в залежності від способу обробки.

Опис натурального каменю

Компанія «Граніт»® виробляє і реалізує продукцію, створену з граніту «Anastasia Red», видобутого в Анастасіївському родовищі. Індивідуальний підхід, відповідальність, професіоналізм і висока якість – головні принципи нашої діяльності. Ми не тільки виготовляємо вироби з натуральних каменів, але і реалізуємо їх з доставкою по всій Україні. Завдяки цьому продукція доступна великій кількості покупців.

Граніт «Anastasia Red» – головні переваги

Граніт «Anastasia Red» представляє собою натуральний камінь дивовижно красивого червоного кольору. Матеріал характеризується крупнозернистою структурою з чорними вкрапленнями. У порівнянні з більшістю аналогічних порід, вартість такого граніту досить висока. Але вона повністю виправдана наступними властивостями:

 • Ексклюзивний зовнішній вигляд;
 • Абсолютна водонепроникність;
 • Екологічна чистота;
 • Найвища міцність і зносостійкість;
 • Стійкість до впливу кліматичних явищ;
 • Довгий термін експлуатації.

Особлива міцність і вражаюча довговічність практично не обмежують сферу застосування Анастасіївського граніту. Матеріал успішно використовується для внутрішньої і зовнішньої обробки приміщень, облаштування майданчиків, бордюрів і цоколів, створення гранітних пам’ятників і інших виробів. Додатковими перевагами каменю є податливість до обробки, що забезпечує можливість реалізувати будь-яку конфігурацію, і нескладний догляд.

Сьогодні багато фірм України пропонують купити натуральні камені і вироби з них. Але, звернувшись в компанію «Граніт»®, ви зможете придбати унікальний природний матеріал «Anastasia Red» або замовити вироби за ціною виробника. Продаж граніту здійснюється оптом і в роздріб, виробництво продукції – як в серійному виконанні, так і під замовлення.

Безкоштовний зразок каменю

Для більш детального ознайомлення ми можемо вислати безкоштовний зразок породи. Для цього заповніть поля контактної форми нижче і відправте заявку, дякуємо!

  Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

   Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

    Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання