Купити балясини і балюстради в Україні

Натуральний камінь – найдавніший будівельний матеріал, технологія його обробки за багато століть вдосконалена до бездоганності, що підкреслює благородну фактуру природної сировини. Деталі огорож з граніту різних кольорів – це елементи декору, що додають будівлі вигляд завершеного твору містобудівного мистецтва. Вироби торгової марки “Граніт™” – кам’яні балюстради і балясини на замовлення, прикрашають громадські та житлові будівлі в багатьох містах України.

Доставка проводиться в будь-яке місто, замовити продукцію можна оптом і в роздріб, зробивши вибір з різноманітної колекції моделей в каталозі сайту, або узгодивши з фахівцями виконання робіт по спеціально розробленими кресленнями і лекалами. Купити балясини з натурального каменю – значить, забезпечити довговічне, естетично привабливе, практично не схильне до атмосферних впливів огородження у вигляді поручнів для сходів і галерей, балконів і дахів.

Висока якість продукції при доступній ціні – основна перевага “Граніт™”. Власне виробництво дозволяє напряму постачати забудовників замовленими з каталогу фірми матеріалами, без яких би то не було торгових націнок. Згідно із задумом архітектора, фахівці “Граніт™” на сучасному обладнанні в власних виробничих цехах виконають за короткий термін замовлення будь-якої складності.

Ми пропонуємо не просто купити балюстради типових форм і розмірів, але заздалегідь узгоджуємо всі деталі, які органічно поєднують нашу продукцію із загальним архітектурним виглядом будівель і споруд:

  • Характер використовуваних природних матеріалів і поєднань різних сортів природного каменю;
  • Точні геометричні розміри балюстради, що залежать, наприклад, від довжини і кута нахилу сходів або від радіуса кривизни овальних балконних майданчиків;
  • Всі художні особливості дизайну, до міліметра вивіряючи товщину перил, всі відстані від осі в балясинах, виконаних як фігури обертання;

Окремі балясини з граніту використовуються для оформлення камінів, стінних ніш, в храмовій архітектурі для додання об’ємного “звучання” площинах фасадів та інтер’єрів. Фігурні стійки з натурального каменю використовуються і в якості опор під окремо стоячі квіткові вази, бюсти, огорожі пішохідних зон, не пов’язані поручнями в суцільні балюстради.

Підсумкові ціни на балясини залежать від того, чи обрана модель з каталогу або виготовляється ексклюзивно за спеціальним замовленням, від типу і обсягу використовуваної сировини, складності роботи, а також відстані, на яку здійснюється доставка готової продукції. В цілому навіть при виконанні робіт високого ступеня складності з доставкою в найвіддаленіші області ціна виробів “Граніт™” залишається привабливою, доступною для широких верств населення.

Ознайомитися з виконаними проектами, визначитися з уподобаннями щодо тієї чи іншої моделі, можна відкритим доступом в фотогалереї робіт “Граніт™”. Почніть знайомство з продукцією, вивчивши наше портфоліо. Рекомендуємо також уважно ознайомитися з каталогом сортів натурального каменю.

Далеко не всі моделі, котрі перебувають в розробці, відображені на фото. На складах є значна кількість інших варіантів форм, поєднань кольорів природного каменю. Можливе і спеціальне замовлення на роботи будь-якого ступеня складності. Наступним кроком можуть бути додаткові консультації з нашими фахівцями, або пряме замовлення вподобаної моделі з обраного вами матеріалу.