Базові види бруківки з природного каменю

Базові види бруківки з природного каменю

Дата публікації

Серед вічного і естетично красивого покриття для доріг, садових алей, тротуарів виділяють бруківку з натурального каменю. Природний матеріал з таких порід, як граніт, базальт, габро, лабрадорит, відрізняється високою міцністю, зносостійкістю і прекрасними декоративними якостями, завдяки чому дорожні покриття набувають ексклюзивний і розкішний вигляд і значно перевищують показники терміну служби виробів з штучних аналогів.

Види бруківки з природного каменю

В залежності від типу обробки поверхонь бруски класифікують за базовим видам:

 1. Пиляна бруківка – камінь з ідеально рівними гранями, виготовляється шляхом алмазного розпилу високоточним інструментом і подальшою термообробкою верхньої поверхні. Мощення пиляної бруківки виконується ідеально рівно з мінімальною відстанню між гранями;
 2. Колота бруківка – матеріал з нерівними гранями, отриманий на каменекольному пресі. Завдяки низькій собівартості виробничих процесів, цей вид продукції дешевше аналогів з обробленими поверхнями;
 3. Пилено-колота бруківка – це камінь з пиляною рівною робочою гранню і колотими бічними поверхнями. Виготовляється на каменекольному пресі з обробкою однієї грані алмазним ріжучим інструментом. Термічний вплив на верхню площину виконується для додання шорсткості і усунення слизькості дорожнього покриття. Може також проводитися з колотою верхньою і нижньою поверхнями, і 4 пилеными площинами з боків.
 4. Галтованный камінь – продукція з заокругленими ребрами, виробляється в спеціальних барабанах з абразивним матеріалом. Камінь з рваними і пилеными площинами під впливом обертання з абразивом перетворюється в камінь з овальними краями;

Обробка дозволяє перетворити природний камінь в дивовижний будівельний матеріал, який грає різними барвами, легко укладається в малюнки і прекрасно прикрашає ландшафти.

Характеристики та переваги бруківки з натурального сировини

Кам'яна бруківка

Багата колірна гамма виробів і різноманітність форм і фактур каменю дозволяє перетворити будь-яку територію приватної або адміністративної власності, надавши ландшафту парку, тротуарів, під’їзних шляхів та вхідних груп презентабельний і неповторний зовнішній вигляд. Крім відмінних естетичних властивостей, гранітна бруківка характеризується високими експлуатаційними якостями:

 1. Відмінна твердість і ударна міцність;
 2. Зносостійкість;
 3. Водонепроникність і морозостійкість;
 4. Тріщинно стійкість;
 5. Екологічність;
 6. Довговічність;

Покупці мають можливість вибирати матеріал світлих і темних тонів, з гладкою і шорсткою поверхнею. Мощення бруківки дозволяє:

 • Відводити дощову воду природним шляхом, через місця стикування каменю;
 • Закріпити неміцні підстави і усунути сповзання ґрунту на крутих схилах;
 • Виконати ексклюзивний ландшафтний дизайн в різних стилях;

Необмежений термін служби є вирішальним фактором вибрати і купити бруківку з базальту або граніту і виконати якісно, надійно і красиво дорожні покриття різного призначення.

Сподобався запис? Поділіться в соціальних мережах!