Болтишський граніт (Tuman)

Фізико-механічні дані
Комерційна назваTuman
ПородаГраніт
РодовищеБолтишське
Об'ємна вага2690 кг/м3
Водопоглинання0,20%
Міцність на стискання200 MPa
Міцність при згині29 MPa
Стираність0,23 г/см2
Клас природної радіації1 Клас
*Дозволені будь-які види будівництва

Болтишський граніт: опис каменю

Компанія «Граніт»® пропонує купити на вигідних умовах вироби з граніту Болтишського родовища. У нас ви можете замовити готові сходи, бордюри, плитку, бруківку, пам’ятники на могилу, авторскі скульптури та інші вироби з граніту.

Особливості граніту Болтишського родовища

Болтишське родовище розташоване в с. Болтишка Дніпропетровської області. Серед особливостей граніту Tuman можна відзначити:

  • Колір – сірий, теплий тон з невеликими вкрапленнями мінералів жовтого відтінку.
  • Структура – середньозерниста з гнейсовидною текстурою.
  • Стираність – незначна, що дозволяє використовувати граніт Tuman для мощення, укладання сходів, чистової обробки підлоги в громадських місцях.
  • Природна радіація – відповідність 1 класу, можливе використання у всіх сферах будівництва без обмежень.

Болтишський граніт складається з плагіоклазу, кварцу, біотиту і інших мінералів. Відрізняється високою міцністю і малим водопоглинанням, а тому нерідко використовується при зовнішній обробці і облицюванні, мощенні доріжок перед будинком, в садово-парковому господарстві.

Наші переваги

Ми пропонуємо клієнтам наступні плюси:

  1. Доступні ціни на вироби з граніту. Ми не завищуємо ціни, оскільки є прямим виробником гранітних виробів.
  2. Поставки по всій Україні. Ми виконаємо доставку виробів з Болтишського граніту в будь-яке місто України незалежно від обсягу замовлення.
  3. Власна майстерня. Ми можемо виготовити будь-які матеріали та конструкції з граніту Tuman – плитку, бруківку, камінні портали, пам’ятники і т.д.

Ви завжди можете замовити безкоштовний зразок Болтишського граніту до покупки цікавлячих виробів. При виникненні питань за властивостями і характеристиками породи Tuman, а також з оформлення замовлення і доставки звертайтеся до наших менеджерів зручним для вас способом.