Гранітні бордюри
продукція


Купити бордюрний камінь в Україні

Бортовий камінь, виготовлений з натуральних гірських порід граніту, габро, базальту, анортозіта, лабрадориту, при чудових декоративних якостях відрізняється підвищеною стійкістю до механічних і атмосферних впливів. Ці властивості дозволяють застосовувати вироби з природного високоміцного каменю в дорожньому будівництві:

 • Для розмежування дорожнього полотна;
 • Захисту і зміцнення проїжджої частини;
 • Для декоративного оздоблення садових доріжок, паркових алей, тротуарів та газонів;
 • Пристрою місць автомобільних парковок;

Пропозиція від нашої компанії

Торгова компанія “Граніт™” пропонує широкий асортимент бордюру тротуарного оптом і в роздріб. Видобуток і обробка гірських порід ведеться власними силами. Завдяки оптимізації всіх процесів виробництва, ціна на тротуарний бордюр нижче більшості конкурентів на 10-30%.

У нас можна замовити вироби, виготовлені згідно ГОСТ, або маючі нестандартні розміри і форми (рельєфні, профільні). Сировина добувається з популярних українських родовищ – Капустянського, Покостівського, Софіївського, Корнинського, Букінського.

Переваги застосування бордюрів з натуральної сировини

Бордюр дорожній з природного каменю використовується для поділу зон дорожнього полотна і тротуарів, а також застосовується для декоративного оформлення ландшафтів. Камінь бордюрний з граніту прекрасно поєднується з різними архітектурними елементами – газонами, гірками, озерами, ставками, постаментами, тому широко використовується для прикраси приватних володінь і територій адміністративного, культурного значення – парків, зон відпочинку, площ. Бордюр тротуарний надає будь-якому об’єкту респектабельний вигляд і підкреслює унікальність споруди.

Вироби торгової марки “Граніт™” відрізняються вишуканим зовнішнім виглядом і високими експлуатаційними характеристиками:

 1. Морозостійкість;
 2. Хімічна стійкість;
 3. Твердість;
 4. Стійкість до відколів;
 5. Зносостійкість;
 6. Стійкість до перепадів температур, ультрафіолету;
 7. Вологостійкість;
 8. Довговічність;
 9. Простота укладання;

Завдяки цим властивостям, гранітні бордюри знаходять широке застосування на відкритих ділянках, де ці елементи витримують високі навантаження. Щоб натуральний камінь служив довго і відповідав заявленим характеристикам, він вимагає високої якості обробки. Ми об’єднали всі процеси від видобутку сировини в кар’єрах до обробки всередині одного виробничого підприємства, наші готові вироби проходять неодноразовий контроль якості, відповідаючи вимогам міцності і зносостійкості.

Асортимент бортового каменю

Асортимент компанії включає гранітні бордюри з різних матеріалів, які можуть також відрізнятися видом обробки. Крім поширеного граніту з безліччю колірних відтінків, для виготовлення бортового каменю використовуються матеріали насичених червоних, зелених, сірих, чорних тонів – лабрадорит, габро діабаз, анортозіт, базальт. Щоб підкреслити красиву фактуру і глибину кольору, вироби обробляються з допомогою:

 • Полірування;
 • Шліфування;
 • Бучардування;
 • Термічного впливу;
 • Дробостру;
 • Піскострую;
 • Абразивних щіток;

Кожен вид обробки застосовується з певною метою в залежності від призначення готового виробу. Запропоновані дорожні бордюри мають тесаний, теплообробний, полірований тип фактури поверхні і відрізняються точністю розмірів, відсутністю будь-яких дефектів.

Вигідні умови придбання

Ціни на бордюри з натурального каменю відрізняються доступністю, адже наша компанія працює без посередників. Перш ніж купити бордюрний камінь, ми пропонуємо ознайомитися з лінійкою продукції на сайті, вибрати колір і матеріал.

Ми хочемо розвінчати міф, що елементи з натурального каменю значно збільшують вартість будівництва: бетонні вироби служать у декілька разів менше гранітних, тому кошти, вкладені в естетично красиві і функціональні матеріали з твердих порід каменю, з лишком окупаються безпроблемною службою протягом десятиліть.

Щоб купити бордюр певної колірної гами, звертайтеся в компанію “Граніт™”. Кваліфіковані фахівці розкажуть про переваги кожної породи, вишлють зразки продукції, нададуть вигідні умови придбання оптових і роздрібних партій товару, підберуть потрібний колір бордюрів для кожного окремого об’єкта. У нас можна замовити бортові камені нестандартної форми і розміру, узгодивши попередньо всі умови щодо ціни і доставки.

Поставка бордюру здійснюється в будь-які регіони України повною партією або частинами в міру виготовлення. Камінь бортовий від виробника – це раціональна ціна, висока якість, надійність і виготовлення в узгоджений термін.