Човновський граніт (Chovnovske)

Фізико-механічні дані
Комерційна назваChovnovske
ПородаГраніт
РодовищеЧовновське
Об'ємна вага2700 кг/м3
Водопоглинання0,2-0,5%
Міцність на стискання90-120 MPa
Стираність0,45 г/см2
Клас природної радіації1 Клас
*Дозволені будь-які види будівництва

*Колір каменю може сильно змінитися в залежності від способу обробки.

Опис натурального каменю

Компанія «Граніт»® реалізує граніт Човновського родовища оптом і в роздріб. Цей матеріал (завдяки в тому числі і 1 класу природної радіації) отримав широке застосування для зовнішньої і внутрішньої обробки.

Човновський граніт: особливості матеріалу і асортимент виробів

Основний колір цього матеріалу – темно-сірий, з зеленуватим відливом. Одна з особливостей Човновського граніту – відмінності в структурі, в залежності від ділянки родовища, на якому він видобувається. Виходячи з цього, матеріал може мати середньозернисту структуру, а також зерна більшого розміру (хоча позиціонується граніт з даного родовища саме як середньозерниста структура).

Звернувшись до нас, ви можете придбати граніт з родовища Човновське в слябах, або готові вироби з нього. У каталозі компанії представлена ​​наступна продукція:

Звернувшись в «Граніт»®, ви можете придбати вироби, які виготовлені за типовими проектами, а також замовити виготовлення продукції по вашим побажанням.

Компанія «Граніт»® реалізує цей натуральний камінь за ціною виробника, без будь-яких посередницьких націнок. Ми готові забезпечити вас оптовими і роздрібними партіями среднезернистого граніту з родовища Човновське, і виробів з нього. Доставка даної продукції здійснюється в будь-яку точку України: всі питання по її організації компанія бере на себе.

Ми, як виробник, гарантуємо якість цього граніту і відповідність його параметрів заявленим характеристикам. З питань покупки натурального каменю цієї породи звертайтеся до менеджерів «Граніт»®.

Безкоштовний зразок каменю

Для більш детального ознайомлення ми можемо вислати безкоштовний зразок породи. Для цього заповніть поля контактної форми нижче і відправте заявку, дякуємо!

    Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

      Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

        Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання