Добринський лабрадорит (Extra Blue Ukraine)

Фізико-механічні дані
Комерційна назваExtra Blue Ukraine
ПородаЛабрадорит
РодовищеДобринське
Об'ємна вага2800-3030 кг/м3
Водопоглинання0,11-0,49%
Міцність на стискання146-224 MPa
Стираність0,60-0,71 г/см2
Клас природної радіації1 Клас
*Дозволені будь-які види будівництва

*Колір каменю може сильно змінитися в залежності від способу обробки.

Опис натурального каменю

Ви знаєте, що деякі станції Київського метрополітену облицьовані лабрадоритом? А в своєму будинку хочете таке облицювання?

Магазин торгової марки «Граніт»® може запропонувати вам вишукані вироби з лабрадориту, видобутого на Добринському родовищі. Цей камінь характеризується синіми вкрапленнями слюдяного типу на поверхні каменя темного кольору. Сині відблиски створюють ефект мерехтіння нічного неба.

Лабрадоритове облицювання і вироби у вигляді фігур або вазонів надають будь-якому приміщенню вишуканість, відчуття стилю найдорожчого будинку. Для стін у ванній кімнаті виготовляється облицювальна плитка різних розмірів, чаша умивальника з цього каменю служить довго, не пошкоджуючи навіть від падіння в неї важкого предмета.

Компанія «Граніт»® пропонує покупцям крім облицювальної плитки, плитку для мощення доріжок, балясини для сходів і самі кам’яні сходи. Якщо у вас є сад на території заміського будинку, ви можете купити архітектурні вироби у вигляді різних фігурок, куль, або побудувати фонтан і облицювати його лабрадоритом. Цей матеріал надає велику частку елегантності будь-якого об’єкта.

Замовник, якому не підходять вже готові вироби, може висловити свої пропозиції з приводу виготовлення з лабрадориту будь-якого іншого виробу. У цьому йому допоможуть дизайнери компанії, які врахують всі необхідні деталі і вимоги.

Вироби з лабрадориту продаються в роздріб і оптовою партією за низькими цінами, які обумовлені тим, що всі вироби в магазині представлені безпосередньо від виробника, тому ніякої націнки немає.

Телефонуйте і замовляйте на нашому сайті вироби які сподобалися вам. Оформлене замовлення доставлять за названою вами адресою по всій Україні.

Безкоштовний зразок каменю

Для більш детального ознайомлення ми можемо вислати безкоштовний зразок породи. Для цього заповніть поля контактної форми нижче і відправте заявку, дякуємо!

    Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

      Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

        Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання