Доставка, оплата, гарантія

Доставка продукції

Ми здійснюємо доставку виробів з натурального каменю в усі міста України та закордон на умовах «Incoterms 2010». Залежно від типу продукції підбирається найоптимальніший варіант, це може бути доставка автотранспортом, контейнерами або залізничним сполученням.

Доставка товарів по Україні також може бути здійснена із залученням послуг різних компаній, таких як «Нова Пошта», «Міст Експрес», «Ін-Тайм» і т.д.

Варіанти оплати

Оплатити замовлення можна наступними методами – готівковий і безготівковий розрахунок (прямий банківський переказ, пластикові картки Visa, MasterCard, Maestro і т.д.). Залежно від продукції може знадобитися передоплата, відсоток якої обговорюється індивідуально з покупцем. До оплати приймаємо будь-які вільно-конвертовані валюти.

Гарантія

На гранітні пам’ятники і ритуальну продукцію ми надаємо гарантію терміном в 30 років. На мармурові пам’ятники надається гарантія в 15 років. На всі інші вироби з натурального каменю можливість надання гарантії обговорюється персонально з замовником.

При купівлі будь-якого товару офіційно укладається договір який регламентує зобов’язання сторін, складається паспорт угоди (оформлення займає не більше трьох годин) і при необхідності надається пакет супровідної документації, сертифікати відповідності та ін.