Купити фонтани з натурального каменю в Україні

Компанія “Граніт™” пропонує свої послуги всім, хто хоче купити фонтан для свого приватного будинку або заміського котеджу. Унікальні вироби, які ми проектуємо і виготовляємо, можуть також прикрасити міський парк, сільський сквер або територію підприємства. Умови співпраці досить привабливі для наших клієнтів:

  • По-перше, продаж фонтанів з каменю здійснюється за прийнятними цінами, які встановлюємо ми самі як виробники продукції. Це означає, що у нас можна придбати красиву сучасну споруду набагато дешевше, ніж в інших компаніях;
  • По-друге, ми готові приймати замовлення від клієнтів, які проживають в будь-якому регіоні України;
  • По-третє, привозимо виготовлену продукцію в потрібне місце, де планується її поставити, власним транспортом. Установку теж виробляють співробітники нашої компанії;

Види кам’яних фонтанів

Якщо ви в своїх мріях вже бачите оригінальний фонтан, здатний прикрасити територію дачі або садово-паркову ділянку, залишається найменше: визначитися, як саме він буде виглядати. Варіантів може бути безліч. Для початку слід вирішити, з якого матеріалу його виготовити.

Фонтани із граніту відрізняються максимальною міцністю. Вони будуть служити протягом десятиліть, при цьому не вимагають особливого догляду навіть в період дуже холодних зим. Матеріал відрізняється дивовижною палітрою кольорів, завдяки якій спорудження набуває розкішний вигляд. Гранітні фонтани виглядають монументально і велично. Саме тому варто віддати перевагу природному каменю.

Що стосується розмірів, то кам’яні фонтани можуть бути різними. Деякі з наших клієнтів віддають перевагу маленьким фонтанчики, що виконують чисто декоративну функцію. І кваліфіковані майстри компанії “Граніт™” здатні виготовити підлогову споруду, яка прикрасить собою банкетний зал ресторану, хол готелю або банківської установи, привнесе в інтер’єр приміщення неповторний колорит. Тому навіть невелика конструкція додасть ділянці особливий колорит і неповторність. Натуральний камінь представлений в широкій колірній гамі.

З граніту або мармуру можна створювати шедеври архітектури – величезні фонтани, призначені для шикарних вілл, вестибюлів найбільших ТРЦ, міських площ, території санаторно-курортних комплексів. Ми готові взятися за спорудження такого творіння!

Що потрібно саме вам? Влаштує проста споруда, облицьована плиткою? Або ви хочете замовити кам’яний фонтан складної архітектурної форми? У будь-якому випадку наші майстри докладуть усіх зусиль, щоб реалізувати замовлений вами проект. Пропонується також послуга з облицювання фонтанів плиткою.

Готові фонтани: фото

Фотографії готових споруд дають чітке уявлення про те, як може виглядати сучасний фонтан. Втілені проекти слугують яскравим прикладом того, що технічна споруда може стати вишуканим елементом ландшафтного дизайну. Щоб відпочивати в прохолоді і отримувати насолоду від легкого бризу, який створюється найдрібнішими краплями води, потрібно купити гранітний фонтан. Вибирайте, що вам сподобалося найбільше! Ми зробимо такий же або набагато краще!