Горбулівський лабрадорит (Volga Blue Extra)

Фізико-механічні дані
Комерційна назваVolga Blue Extra
ПородаЛабрадорит
РодовищеГорбулівське
Об'ємна вага2730-2930 кг/м3
Водопоглинання0,12-0,56%
Клас природної радіації1 Клас
*Дозволені будь-які види будівництва

*Колір каменю може сильно змінитися в залежності від способу обробки.

Опис натурального каменю

Вам знайомий лабрадорит – камінь з красивими вкрапленнями синього і зеленого кольору, які надає мінерал «лабрадор»?

Назва цього мінералу пов’язана з назвою північноамериканського півострова Лабрадор, де його знайшли геологи в XVIII столітті.

В Україні розробляється Горбулівський лабрадорит. На сайті магазина торгової марки «Граніт»® можна вибрати виготовлений з нього виріб і оформити замовлення.

З цього каменю виготовляють дуже міцну і красиву облицювальну плитку з комерційною назвою Volga Blue Extra, яка втілює блакитну водну гладь. Плитка випускається гладкою, тому що передбачається її установка на стіни, сходи. Будь-який фешенебельний ресторан або стильне кафе може бути оформлено із застосуванням такого лабрадориту. Стіни при електричному освітленні у вечірній час будуть переливатися загадковими відблисками, створюючи в приміщенні романтичну обстановку, що, безумовно, приваблює відвідувачів таких закладів.

Крім плитки «Граніт»® пропонує покупцям стовпчики для огорожі, кам’яні колони, балюстради і балясини для сходів. Якщо у вас є заміський будинок, ви можете купити плитку для облицювання зовнішніх стін будинку або для установки сходів. А якщо на вашій території є місце для фонтану або маленького фонтанчика, то облицювати його неодмінно потрібно лабрадоритом з Горбулівського родовища. Ваші гості і сусіди не зможуть очей відірвати від такої краси.

Ви можете замовити вироби з лабрадориту і за власним проектом, який створять наші дизайнери. Ціна каменю і виробів з нього у нас низька, а все тому, що ми є прямими виробниками.

Телефонуйте і замовляйте лабрадоритові вироби для свого будинку або бізнесу, щоб ваш життєвий простір сяяв красою.

Безкоштовний зразок каменю

Для більш детального ознайомлення ми можемо вислати безкоштовний зразок породи. Для цього заповніть поля контактної форми нижче і відправте заявку, дякуємо!

    Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

      Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

        Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання