Оріхівський граніт (Brown Nut)

Фізико-механічні дані
Комерційна назваBrown Nut
ПородаГраніт
РодовищеОріхівське
Об'ємна вага2600 кг/м3
Водопоглинання0,44%
Міцність на стискання250 MPa
Стираність0,45 г/см2
Клас природної радіації2 Клас
*Для зовнішнього застосування

*Колір каменю може сильно змінитися в залежності від способу обробки.

Опис натурального каменю

З давніх-давен граніт є дуже надійним і міцним природним будівельним матеріалом. Він широко використовується в архітектурі, мистецтві та в деяких випадках в будівництві. На сьогоднішній день граніт використовується в основному для екстер’єру приватних будинків і різних інших споруд, виготовлення пам’ятників і різних архітектурних скульптур. Але через його чудовий вид і різноманітності забарвлення, а також довговічність, застосування граніту стає популярним в якості різного типу прикрас для зовнішнього вигляду приватних ділянок, дач та котеджів. Одним з таких видів є Горіхівський (Оріхівський) граніт.

На території України Горіхівське родовище граніту знаходиться в Кіровоградській області Новоукраїнського району. Видобуток в кар’єрі проводиться полегшеним способом без застосування вибухових речовин. Це дозволяє залишити граніт максимально природного вигляду без різних пошкоджень і внутрішніх тріщин. Він має незвичайну гаму кольорів, в поєднанні яких основними відтінками є чорний і коричневий. Такий колір каменю дозволяє застосовувати його практично в будь-якій діяльності: для зовнішньої обробки фасадів будинку, в скульптурному ремеслі та інших галузях, що мають необхідність роботи з гранітом.

Технічні характеристики Горіхівського граніту мають значення по міцності на стиск близько 250 МРа. Водопоглинання становить 0.44%. Ці показники дозволяють витримувати більше 50 разів повної заморозки і розморожування. Але це не межа, завдяки механічній обробці (шліфуванню) каменю і обробці спеціальним складом, вплив води на гранітний матеріал можна практично виключити.

Наша компанія пропонує великий вибір продукції з граніту. Купити Горіхівський граніт можна у нас під замовлення. Продаж проводиться як в роздріб, так і оптом за низькими цінами від виробника. Ми також надаємо доставку готових виробів по всій Україні.

Безкоштовний зразок каменю

Для більш детального ознайомлення ми можемо вислати безкоштовний зразок породи. Для цього заповніть поля контактної форми нижче і відправте заявку, дякуємо!

    Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

      Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

        Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання