Оріхівський граніт (Brown Nut)

Фізико-механічні дані
Комерційна назваBrown Nut
ПородаГраніт
РодовищеОріхівське
Об'ємна вага2600 кг/м3
Водопоглинання0,44%
Міцність на стискання250 MPa
Стираність0,45 г/см2
Клас природної радіації2 Клас
*Для зовнішнього застосування

Оріхівський граніт: опис каменю

З давніх-давен граніт є дуже надійним і міцним природним будівельним матеріалом. Він широко використовується в архітектурі, мистецтві та в деяких випадках в будівництві. На сьогоднішній день граніт використовується в основному для екстер’єру приватних будинків і різних інших споруд, виготовлення пам’ятників і різних архітектурних скульптур. Але через його чудовий вид і різноманітності забарвлення, а також довговічність, застосування граніту стає популярним в якості різного типу прикрас для зовнішнього вигляду приватних ділянок, дач та котеджів. Одним з таких видів є Горіхівський (Оріхівський) граніт.

На території України Горіхівське родовище граніту знаходиться в Кіровоградській області Новоукраїнського району. Видобуток в кар’єрі проводиться полегшеним способом без застосування вибухових речовин. Це дозволяє залишити граніт максимально природного вигляду без різних пошкоджень і внутрішніх тріщин. Він має незвичайну гаму кольорів, в поєднанні яких основними відтінками є чорний і коричневий. Такий колір каменю дозволяє застосовувати його практично в будь-якій діяльності: для зовнішньої обробки фасадів будинку, в скульптурному ремеслі та інших галузях, що мають необхідність роботи з гранітом.

Технічні характеристики Горіхівського граніту мають значення по міцності на стиск близько 250 МРа. Водопоглинання становить 0.44%. Ці показники дозволяють витримувати більше 50 разів повної заморозки і розморожування. Але це не межа, завдяки механічній обробці (шліфуванню) каменю і обробці спеціальним складом, вплив води на гранітний матеріал можна практично виключити.

Наша компанія пропонує великий вибір продукції з граніту. Купити Горіхівський граніт можна у нас під замовлення. Продаж проводиться як в роздріб, так і оптом за низькими цінами від виробника. Ми також надаємо доставку готових виробів по всій Україні.