Купити кулі з граніту і натурального каменю

Ідеальної форми кам’яні кулі завжди притягубть до себе увагу. Вони заворожують своєю величчю, дивують досконалістю обробки і манять вишуканим природним малюнком. Саме тому протягом довгих століть куля залишається улюбленим декоративним елементом дизайнерів і архітекторів. З їх легкої руки кам’яні кулі можна зустріти всюди: в садах і парках як самостійний елемент декору, на сходах і огорожах, яким кулі надають закінчений зовнішній вигляд і навіть в інтер’єрах заміських будинків і театрів, музеїв і адміністративних будівель.

Якщо куля, то тільки з граніту!

У більшості випадків виготовляються декоративні кулі з граніту, які і в природному вигляді виглядають благородно і вишукано, а вже в руках майстра розкривають свій потенціал в повній мірі. До переваг граніту відносять:

  • Простоту в догляді – достатньо мильного розчину і м’якої губки, щоб камінь знову засяяв чистотою;
  • Довговічність – граніт по праву вважається одним з найміцніших натуральних каменів, який здатний зберігати свій первинний зовнішній вигляд довгі десятиліття;
  • Неймовірну стійкість, як до погодних факторів, так і до механічних впливів;

Але головне – це, звичайно ж, різноманітність сортів. Червоний і зелений, чорний і сірий – це все про граніті! Багатогранність каменю дивує і вражає уяву, але разом з тим, дає можливість підібрати кам’яну кулю, яка максимально вигідно підкреслить колір фасаду, або, навпаки, гармонійно впишеться в загальний ансамбль.

Кулі з граніту торгової марки “Граніт™”

У нашій компанії завжди можна купити гранітні кулі найрізноманітнішого забарвлення і текстури. А якщо є сумніви у виборі, визначитися з матеріалом завжди допоможуть наші фахівці. Вони підберуть найкращий варіант з наявності або виготовлять на замовлення:

  • Ідеально гладкі і відполіровані кулі;
  • Вироби, прикрашені висічкою, наприклад, у формі пам’ятної написи, логотипу або геометричної фігури;
  • Підставки під гранітні кулі;

Немає обмежень і у виборі розмірів. Компанія “Граніт™” випускає і зовсім невеликі декоративні елементи, діаметром 10-20 сантиметрів, і масивні кулі, що досягають в діаметрі 2 метрів. Ми пишаємося тим, що можемо запропонувати як оптовим, так і роздрібним покупцям найнижчі в Україні ціни на кам’яні кулі, зручні умови доставки в будь-який куточок країни, і, звичайно ж, установку декоративного елемента.