Обслуговування на кладовищах Києва


Компанія «Граніт» офіційно співпрацює з усіма кладовищами Києва та Київської області, і готова запропонувати повний діапазон тематичних послуг, серед них такі популярні роботи як:

Кладовища Києва: пам'ятники, ритуальні послуги, консультації

Контакти нашої адміністрації
Телефон:+38 (050) 352-39-71
E-Mail (інформація):Info@Granite.ua

Компанія «Граніт»® працює по всіма кладовищам Києва та Київської області. Надаємо повний спектр послуг від виробництва і встановлення пам’ятників, до супроводу в оформленні документів, організації похорону, пошуку місць на кладовищі і благоустрою могильних ділянок. Якщо ви не знайшли необхідної інформації, будь ласка, зв’яжіться з нашими фахівцями будь-яким можливим способом.

Втрата рідних, близьких, друзів – трагедія, яка приносить не тільки гіркоту, але і безліч проблем, супутніх поховання покійного. Набагато простіше впоратися з труднощами, заручившись підтримкою професіоналів, які працюють в компанії «Граніт»®. Пропонуємо комплексні ритуальні послуги, спрямовані на виробництво і монтаж пам’ятників, надання ритуального транспорту, виготовлення ритуальних атрибутів (вінки, труни). Ви можете запитати детальну консультацію, яка дозволить отримати відповіді на всі наявні питання.

Наші фахівці спроектують надгробок і пам’ятник, нададуть професійну допомогу при оформленні дозвільних документів. Також надаємо послуги з відновлення старих пам’ятників і надгробків. В результаті роботи наших фахівців могила буде виглядати доглянутою і естетичною.

Вартість основних послуг на Київських кладовищах

Практично всі роботи, які надає наша компанія прораховуються індивідуально, оскільки багато залежить від персональних уподобань замовника, можливості його бюджету та інших деталей.

У прайсі ви можете побачити приблизні розцінки на ключові послуги нашої компанії, а для точного прорахунку цін і уточнення можливих знижок, будь ласка зв’яжіться з нами по телефону або через онлайн-чат.

Вид робітВартість
Монтаж одинарного пам’ятника1 000 грн
Монтаж подвійного пам’ятника2 000 грн
Монтаж меморіальних комплексіввід 3 000 грн
Виготовлення пам’ятників «під ключ»від 10 000 грн
Дешеві похорони3 500-4 500 грн
Звичайний похорон4 500-13 000 грн
VIP похорон20 000-30 0000 грн
Догляд за територієювід 1 200 грн
Ремонт пам’ятникавід 750 грн
Декор пам’ятниківвід 2 000 грн
Гравірування по каменю з виїздом700-2 000 грн
Підхоронити урну400-800 грн
Ексгумація останків4 000-10 000 грн

Дозвільна документація

Київ – велике місто, в якому відкрито кілька десятків кладовищ. Компанія «Граніт»® і її фахівці працюють на всіх діючих місцях поховання, включаючи як місто, так і передмістя. Ми допоможемо оформити пакет документів, які дозволяють проводити монтаж пам’ятників і інших ритуальних атрибутів. Оформлення паперів проводиться в похоронному бюро.

Установка пам’ятників

У нас ви можете замовити високоякісні пам’ятники, що виготовляються за індивідуальним проектом. У виробах враховуються всі побажання замовника. Виготовляються з надійних матеріалів, здатних протистояти негоді і впливу часу впродовж довгих років.

Для проведення монтажних робіт в обов’язковому порядку необхідно отримати дозвіл від керівництва, завідувача цвинтарем.

Як правило, пам’ятник встановлюють на могилу через рік після поховання. Існує кілька правил, яких слід дотримуватися при виконанні монтажних робіт:

  • Важливо, щоб пам’ятник не перекривав прохід до інших нагробків;
  • Дані, зазначені на пам’ятнику, повинні повністю відповідати дійсності;
  • Для установки огорожі слід отримати дозвіл, так як є кладовища, де монтаж огорож строго заборонений;
  • Дизайн виробу, написи і художні елементи підбираються виходячи з побажань клієнта, і не вимагають додаткового узгодження з адміністрацією кладовища.

Похорон і подальший благоустрій могили – випробування для багатьох людей. Скориставшись професійними послугами майстерні «Граніт»® ви не зіткнетеся з низкою труднощів, властивих похованню та облагородженню могили на кладовищах Києва та області.

Пропонуємо комплексний підхід, що включає:

  • Виготовлення гранітних пам’ятників будь-якої складності, їх монтаж;
  • Оформлення документів;
  • Догляд за могилою;
  • Організація похорону, що включає надання транспортних засобів, труни, іншої атрибутики;
  • Інші послуги.

Гарантуємо відповідальний підхід до поставленого завдання і доступні ціни на всі послуги, що надаються і реалізовану продукцію.