Байкове кладовище в Києві

Контакти нашої адміністрації
Телефон:+38 (050) 352-39-71
E-Mail (інформація):Info@Granite.ua

Компанія «Граніт»® працює по всіма кладовищам Києва та Київської області. Надаємо повний спектр послуг від виробництва і встановлення пам’ятників, до супроводу в оформленні документів, організації похорону, пошуку місць на кладовищі і благоустрою могильних ділянок. Якщо ви не знайшли необхідної інформації, будь ласка, зв’яжіться з нашими фахівцями будь-яким можливим способом.

 • Адреса: Україна, Київ, вул. Байкова 6, 02000.
 • Режим роботи: цілодобово
 • Займає площу в: 72,47 га.
 • Створено в: 1833 році.
 • Відкрито для відвідувань.
 • Відвідування кладовища безкоштовне.
 • Дістатися можна автобусом № 5 від станції метро «Вокзальна».

Цікава інформація

Байкове кладовищеВ кінці ХIX століття на місці нинішнього кладовища Байкове був хутір, названий по імені його власника генерала Байкова. Сам генерал після закінчення російсько-турецької війни 1828-1829 років перебрався до Києва. Однак незадовго до цього купив хутір у долині річки Либідь. Через деякий час хутір стали називати Баковим. За вказівкою генерала на горі, яка знаходилася недалеко від хутора, було організовано кладовище для лютеран і католиків. Пізніше на ньому стали ховати православних християн. За назвою поселення стали називати гору Байковою, а кладовище Байкове.

В даний час Байкове кладовище – це справжній меморіальний комплекс. Тут зібрані склепи, побудовані архітекторами Городецьким і Ніколаєвим. Кожен з них по-своєму унікальний, але об’єднує їх поминальна кімната і підземелля, куди опускали труну з тілом покійного. Унікальність склепів полягає в тому, що всі вони зведені згідно з традиціями віросповідання покійного. На території кладовища діє церква Вознесіння.

Старожили розповідають, що під час страшних гонінь єврейського народу, багатьом вдалося уникнути розправи фашистів, завдяки тому, що була можливість сховатися в склепах Байкового кладовища. Німці – народ забобонний навіть подумати не могли, що там хтось може шукати порятунку.

Сьогодні Байкове кладовище – одне з найбільш відвідуваних туристами місць. Звичайно, завдяки своїй архітектурі. Але, крім цього, люди приїжджають сюди подивитися на могили відомих людей, похованих в різні історичні періоди.

Список похованих знаменитостей

На Байковому кладовищі поховані:

 • Леся Українка;
 • Борислав Брондуков;
 • Валерія Заклунна;
 • Богдан Ступка;
 • Леонід Биков;
 • Тетяна Яблонська.

Байкове кладовище – це цілий комплекс з надання ритуальних послуг. За кладовищем розташований крематорій. Також на території існує колумбарій. Байкове кладовище по суті закритий цвинтар. Але оскільки є найпрестижнішим в місті, тут дозволяють ховати великих і знаменитих співгромадян. Звичайним людям можуть надати місце в колумбарії після кремації. Також на Байковому кладовищі можна замовити виготовлення пам’ятника і його установку.

Продаж і установка пам’ятників на Байковому кладовищі

Байкове кладовище фотоБагато фірм займаються виготовленням та встановленням пам’ятників. Але зручніше скористатися послугами компанії «Граніт»®. Співробітники виїдуть для попередньої консультації безпосередньо до замовника. В наявності є каталоги надгробків і пам’ятників, які готові запропонувати для виготовлення в компанії. Компанія «Граніт»® займається виготовленням та встановленням надмогильних пам’ятників по Байковому кладовищу. Перевагою роботи з фірмою є надання цін від прямого виробника з наданням гарантії. Крім цього, компанія надає послуги з оформлення дозвільних документів.

Також компанія надає повний супровід угоди – доставка, установка, оформлення, обслуговування пам’ятника. Важливою перевагою роботи з компанією «Граніт»® є те, що покупець може коригувати замовлення на будь-якій стадії виробництва, та як компанія є власне виробником. Співробітники фірми гарантують короткі терміни виконання замовлення, при цьому на якості готового виробу це ніяк не відіб’ється. Послуги надаються на всій території України.

Кожен замовник може вибрати матеріал для пам’ятника. Компанія «Граніт»® пропонує наступні види матеріалів:

Байкове кладовище на мапі

Зворотній зв’язок

  Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання