Берковецьке кладовище в Києві

Контакти нашої адміністрації
Телефон:+38 (050) 352-39-71
E-Mail (інформація):Info@Granite.ua

Компанія «Граніт»® працює по всіма кладовищам Києва та Київської області. Надаємо повний спектр послуг від виробництва і встановлення пам’ятників, до супроводу в оформленні документів, організації похорону, пошуку місць на кладовищі і благоустрою могильних ділянок. Якщо ви не знайшли необхідної інформації, будь ласка, зв’яжіться з нашими фахівцями будь-яким можливим способом.

 • Адреса: Україна, Київ, вул. Стеценка 18, 02000.
 • Режим роботи: цілодобово.

Інформація про цвинтар

Берковецьке кладовищеБерковецьке кладовище в Києві – найбільший некрополь в столиці України. Поховання створено в кінці п’ятдесятих років минулого століття на території раніше відомого хутора Берковець. Сьогодні площа знаходиться між вулицями сучасного Києва Стеценко і Газопроводної. У самому центрі Берковецьких могил ви знайдете ритуальний зал.

Кладовище має в своєму розпорядженні як вільні ділянки для могил, так і спеціально відведену територією для перепоховання останків з Лук’янівського єврейського некрополя, який було знищено ще в роки Другої Світової війни. Наприклад, тут можна знайти могилу доктора Макса Мандельштама.

Важлива інформація! Слід пам’ятати, що з 1986 року поховання в масовій кількості на Берковецькому кладовищі в Києві призупинено через брак вільної площі. Зараз найчастіше відбуваються підзахоронення в могили родичів, а також поодинокі поховання. На території продовжують ховати ветеранів Великої Вітчизняної війни, воїнів Афганістану, а також відомих діячів культури і мистецтва.

На Берковецькому некрополі можна знайти могили знаменитостей:

 • Миколи Холостенко – впізнаваного архітектора;
 • Георгія Малакова – видатного художника;
 • Федора Маківчук – талановитого письменника і журналіста;
 • Миколи Гірника – відомого поета і перекладача;
 • Олександра Свілюкова – полкового кавалера «Ордена Слави» і підполковника запасу;
 • Степанова – кіноактора;
 • Сандлера – композитора.

Продаж і установка пам’ятників на Берковецькому кладовищі в Києві

Берковецьке кладовище пам'ятникиГранітний надгробок – це, безумовно, естетичне рішення, довговічне і не потребує особливої ​​уваги з точки зору догляду, наприклад, у порівнянні з мармуровими пам’ятниками. Це також надзвичайно практична пропозиція, тому що такі надгробки відрізняються міцною структурою, високою стійкістю до коливань температури, а для їх очищення потрібні тільки губка і тепла вода. Якщо вас цікавить установка якісного надгробку на Берковецькому кладовищі в Києві, то варто звернутися за послугами в компанію «Граніт»®, яка спеціалізується на виробництві пам’ятників за доступною ціною.

Представлена ​​фірма створює витончені і оригінальні зразки надгробків, спеціально розроблені для могил Берковецького кладовища. Як правило, використовуються тільки найнадійніші сировинні матеріали, які на практиці непорушні. При створенні проекту надгробку фахівці компанії «Граніт»® намагаються зробити його на 100% сумісним з очікуваннями клієнта і за хорошою ціною. Кожен клієнт отримає детальний зразок, який включає в себе навіть найдрібніші деталі надгробку.

Сучасні надгробки на Берковецькому кладовищі в Києві можуть похвалитися:

 • Оригінальним дизайном;
 • Винятковою майстерністю;
 • Насиченим забарвленням;
 • Зносостійкістю.

Для виготовлення надгробків використовується тільки граніт першого сорту, який вважається кращої якості. У пропозиціях кожен підбере щось для себе у великому діапазоні доступних кольорів і конструкцій. Якщо в каталозі пропозицій не знайдете відповідний ескіз, то можна спільно створити новий блок надгробку, який буде збігатися з найсуворішими критеріями замовника. Щоб виправдати очікування сучасних клієнтів, компанія «Граніт»® може створити практично будь-яку плиту для надгробку.

Крім надгробних плит для Берковецького кладовища ви також можете замовити аксесуари у вигляді хрестів, об’ємних написів, букв з латуні, фоторамок, ваз і ліхтариків. Всі атрибути будуть ідеально підібрані до гранітного пам’ятника померлої людини, тому що вони відрізняються по колірній палітрі, а також матеріалом виготовлення – граніт, габро, лабрадорит, базальт.

Берковецьке кладовище на мапі

Зворотній зв’язок

  Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання