Біличанське кладовище в Києві

Контакти нашої адміністрації
Телефон:+38 (050) 352-39-71
E-Mail (інформація):Info@Granite.ua

Компанія «Граніт»® працює по всіма кладовищам Києва та Київської області. Надаємо повний спектр послуг від виробництва і встановлення пам’ятників, до супроводу в оформленні документів, організації похорону, пошуку місць на кладовищі і благоустрою могильних ділянок. Якщо ви не знайшли необхідної інформації, будь ласка, зв’яжіться з нашими фахівцями будь-яким можливим способом.

  • Адреса: Україна, Київ, вул. Академіка Булаховського 5, 02000.
  • Режим роботи: цілодобово.
  • Займає площу в: 2,3 га.
  • Відкрито для відвідувань.
  • Відвідування кладовища безкоштовне.
  • Напівзакрите.

Цікава інформація

Біличанський цвинтар – один з найстаріших в місті. Цвинтар закритий для поховань. Тут дозволяють ховати тільки в разі наявності місця поруч з родичами. Однак, кладовище відвідують численні туристи. На кладовищі можна подивитися унікальні меморіали різних часів. Це склепи різного рівня складності, виконані в різних архітектурних стилях. Крім цього, кожен меморіал оброблений у відповідність з віросповіданням покійного.

Кладовище було організовано недалеко від села Біличі, що в Святошинському районі міста Києва. Сьогодні Біличі – це великий житловий масив. Свою назву кладовище отримало по імені села. На території цвинтаря є церква Зачаття Іоанна Хрестителя.

Дістатися до Біличанського кладовища можна маршруткою від станцій метро «Святошин», «Контрактова площа», від залізничної станції «Київ-Волинський».

На Біличанському кладовищі можна замовити пам’ятник або інший меморіальний об’єкт.

Продаж і установка пам’ятників на Біличанському кладовищі

Гранітний пам'ятник Біличанське кладовищеКомпанія «Граніт»® проводить оформлення замовлень і продаж гранітних пам’ятників в адміністрації Біличанського кладовища. Співробітники компанії проводять безкоштовну консультацію з питань виготовлення і установки меморіальних виробів. Фахівці мають навички для виконання найскладніших проектів замовника.

Співробітники «Граніт»® супроводжують операцію від початку замовлення до установки виробу. Крім того, надаються послуги з оформлення всієї дозвільної документації з узгодженням її в компетентних організаціях. Надаються сертифікати якості, документи, що підтверджують відповідність нормам радіаційного фону матеріалів. Оформляється гарантія. Також можна замовити послугу обслуговування меморіального об’єкту на тривалий термін.

Замовник може вносити корективи на замовлення на будь-якій стадії виконання робіт. Це можливо, завдяки тому, що співробітники компанії узгоджують кожен крок виробництва і установки вироба з замовником.

«Граніт»® є найбільшою каменеобробною компанією в Україні. Підприємство володіє власним кар’єром, великою базою сировини, займається повним циклом виробництва. «Граніт»® пропонує продукцію за цінами виробника.

Замовники можуть вибрати продукцію компанії з широкого асортименту:

Вибрати фасон вироба, матеріал, забарвлення можна по каталогу. Замовити продукцію можна з готових варіантів в інтернет магазині або, зателефонувавши по телефону. Через кілька хвилин фахівці компанії зателефонують, і уточнять деталі. Майстри компанії виїдуть до замовника в будь-який зручний для нього час, проведуть заміри, вислухають всі бажання замовника, запропонують найбільш оптимальний варіант в кожному окремому випадку.

Крім цього, співробітники компанії нададуть весь комплекс ритуальних послуг.

Біличанське кладовище на мапі

Зворотній зв’язок

    Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання