Бортничанське кладовище в Києві

Контакти нашої адміністрації
Телефон:+38 (050) 352-39-71
E-Mail (інформація):Info@Granite.ua

Компанія «Граніт»® працює по всіма кладовищам Києва та Київської області. Надаємо повний спектр послуг від виробництва і встановлення пам’ятників, до супроводу в оформленні документів, організації похорону, пошуку місць на кладовищі і благоустрою могильних ділянок. Якщо ви не знайшли необхідної інформації, будь ласка, зв’яжіться з нашими фахівцями будь-яким можливим способом.

  • Адреса: Україна, Київ, вул. Промислова 10, 02000.
  • Режим роботи: цілодобово.

Загальна інформація

Бортничанське кладовище є одним із старовинних місць поховання в Києві. Некрополь почав своє існування в сімнадцятому столітті як місце для поховання селян села Бортничі. Сьогодні кладовище знаходиться в районі Дарниці міста Києва. На території поховано більше тисячі чоловік на площі вісім гектарів, але в даний час Бортниченський некрополь закритий для нових поховань за рішенням, яке виніс Виконком КМДА No 34 від 16 січня 2009 року.

Цікаво! Бортничанське кладовище в Києві славиться тим, що саме тут знаходиться Меморіал визволителям села Бортничі, які загинули під час Великої Вітчизняної Війни. На території ви можете побачити великий хрест в пам’ять про жертви Голодомору.

Продаж і установка пам’ятників на Бортничанському кладовищі в Києві

Вільних могил для поховання в даний момент на Бортничанському кладовищі в Києві немає, але сюди приходить величезна кількість людей вшанувати пам’ять померлих родичів, друзів і знайомих. У багатьох виникає бажання поставити нову надгробну плиту, так як стара вже прийшла в непридатність. Щоб встановити пам’ятник на Бортничанському кладовищі в Києві, можна скористатися послугами компанії по виробництву надгробних плит «Граніт»®.

Камінь, з якого виробляються плити для надгробків, – граніт з різних куточків країни в багатому кольорі. В результаті плити є кам’яними виробами найвищої якості, що характеризуються естетикою і зносостійкістю. Можна замовити за прийнятною ціною від виробника без переплати як стандартні конструкції надгробних плит, так і ексклюзивні пам’ятники.

Спеціалізація компанії «Граніт»® – не тільки кладка з каменю в традиційному сенсі. Працівники також надають ряд послуг, які пов’язані з розподілом, обслуговуванням і установкою надгробних плит на кладовищах по всьому Києву. Ви отримаєте пам’ятник, який буде відповідати найвищим стандартам. Завдяки відмінному поєднанню форми, забарвленню кожна робота є шедевром з каменю.

Якщо у вас виникли труднощі з документами по установці надгробку на Бортничанському кладовищі в Києві, то компанія «Граніт»® допоможе вирішити цю проблему, взявши на себе всю формальність від «А» до «Я». Питання по вибору ідеального надгробку для вашого родича або близької людини можна обговорити з представниками фірми, які підберуть варіант пам’ятника, відповідний за ціною і якістю під кожен бюджет.

Характерною особливістю представленої фірми зі створення надгробків є тривалий досвід, за допомогою якого можна отримати обслуговування на найвищому рівні професіоналізму і майстерності. Надгробки відрізняються хорошими експлуатаційними та естетичними характеристиками:

  • Виглядають чудово;
  • Мають високу стійкість до факторів навколишнього середовища і механічних впливів;
  • Легко чистяться;
  • Не знебарвлюються.

Замовники пам’ятників для Бортничанського кладовища в Києві можуть розраховувати на надзвичайно короткий час очікування виконання і доставки індивідуального проекту.

Кращі матеріали і бездоганна робота – це не все, що компанія «Граніт»® може запропонувати. Замовлення знаходяться під контролем кваліфікованого фахівця, який має в своєму розпорядженні обладнання найвищої якості. Таким чином, здійснюється виконання найбільш складних замовлень. Все буде зроблено за короткий проміжок часу з гарантією на довгі роки.

Бортничанське кладовище на мапі

Зворотній зв’язок

    Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання