Дарницьке кладовище в Києві

Контакти нашої адміністрації
Телефон:+38 (050) 352-39-71
E-Mail (інформація):Info@Granite.ua

Компанія «Граніт»® працює по всіма кладовищам Києва та Київської області. Надаємо повний спектр послуг від виробництва і встановлення пам’ятників, до супроводу в оформленні документів, організації похорону, пошуку місць на кладовищі і благоустрою могильних ділянок. Якщо ви не знайшли необхідної інформації, будь ласка, зв’яжіться з нашими фахівцями будь-яким можливим способом.

  • Адреса: Україна, Київ, Харківське шосе 52, 02000.
  • Режим роботи: цілодобово.

Загальна інформація

Дарницьке кладовище монументДарницьке кладовище в Києві почало своє існування в 1947 році і призначалося для поховання померлих людей Дарниці. На даному некрополі не здійснюються масові поховання, так як комплекс був закритий ще від 14 серпня 1970 року в результаті рішення Виконкому Київської міської ради No 1380.

Однак сьогодні тут ще проводяться подхороненія родичів померлих, тому кладовище функціонує в напівзакритому режимі. Сьогодні тут налічується близько одинадцяти тисяч чоловік на дев’яти гектарах землі. Некрополь розділений на «стару» і «нову» частину. Перша знаходиться з лівого боку Тепловозної вулиці, а друга – у напрямку Дарницького вокзалу. Таким чином, Дарницьке кладовище в Києві межує із залізницею і обривом, розташованим біля автомобільних гаражів. Некрополь обнесений білим парканом, на якому добре видніється табличка з назвою місця.

Цікава інформація! На просторах кладовища розташовано поховання воїнів, сьогодні зарахованими до історичних пам’ятників міста Києва. Пам’ятка включає 533 могили воїнів Червоної Армії, загиблих в бойових діях 1941-44 рр. Також тут знаходяться могили 43 польських зенітників з Польського Війська, серце яких перестало битися в квітні 1944 року при захисті залізничного вузла Дарниці. У центральній частині некрополя встановлено радянське зенітне знаряддя калібру 85 мм КС-12, яке брало участь у визвольних діях Дарниці від німців в 1943 році. На кладовищі поховані Герої Радянського Союзу:

  • Генерал-майор Карижський Г.І .;
  • Танкіст Макаров І.І .;
  • Льотчик Сіренко І.Л.

Гідне поваги! У 2009 році на фінанси місцевого бізнесмена побудували біля кладовища храм Раїси Олександрійської, зроблений повністю з дерева.

Продаж і установка пам’ятників на Дарницькому кладовищі в Києві

Дарницьке кладовище пам'ятникиХоча на Дарницькому кладовищі похоронні обряди практично припинені, але пам’ятники з граніту тут активно встановлюються. Найбільш затребуваним виробником і монтажником надгробних плит на сьогоднішній момент є компанія «Граніт»®. Спеціальність організації – створення міцних і довговічних пам’ятників за доступною ціною високої якості. У каталозі продукції пропонується широкий вибір стильних гранітних надгробків з високоякісних матеріалів, розроблених з урахуванням традицій і позачасової елегантності. Фірма пропонує комплексне обслуговування: від проектування до збірки надгробка на цвинтарі. Крім цього, займається усіма дозвільними документами і формальностями.

Якщо ви бажаєте встановити пам’ятник на Дарницькому кладовищі в Києві, то кращого виконавця, ніж «Граніт»® не знайдете. Фахівці добре знають, що вибір надгробку для коханої людини – неприємний момент в житті, проте, полегшує догляд за могилами близьких людей, надавши багатий вибір пам’ятників з граніту найвищої якості з урахуванням індивідуальних переваг покупця.

Пропозицію пам’ятників складено таким чином, щоб враховувати різноманітні фінансові можливості кожного клієнта. Ось чому «Граніт»® продає надгробні плити для кожного бюджету. Таким чином, питання ціни не буде перешкодою тим людям, хто хоче встановити пам’ятник померлому. Гнучка цінова політика та індивідуальний підхід до клієнта призводять до того, що пропозиція компанії користується неослабною популярністю, дозволяючи постійно покращувати якість послуг.

Дарницьке кладовище на мапі

Зворотній зв’язок

    Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання