Куренівське кладовище в Києві

Контакти нашої адміністрації
Телефон:+38 (050) 352-39-71
E-Mail (інформація):Info@Granite.ua

Компанія «Граніт»® працює по всіма кладовищам Києва та Київської області. Надаємо повний спектр послуг від виробництва і встановлення пам’ятників, до супроводу в оформленні документів, організації похорону, пошуку місць на кладовищі і благоустрою могильних ділянок. Якщо ви не знайшли необхідної інформації, будь ласка, зв’яжіться з нашими фахівцями будь-яким можливим способом.

 • Адреса: Україна, Київ, вул. Валківська 19, 02000.
 • Режим роботи: цілодобово.

Загальна інформація про цвинтар

Куренівське кладовище в Києві почало своє існування в далекому 1868 році за указом тодішнього міського голови з тією метою, щоб померлих людей ховати близько їхніх будинків, а не возити в далекі місця. На сьогоднішній день даний некрополь є одним з найдавніших в Києві, але про даний пункт захоронення знають далеко не всі, так як він не користується особливою популярністю. На Куренівсько кладовищі можна повсюдно зустріти старовинні могили, які знаходяться поруч з новими, так як тут дозволено підпоховання.

Цікаво! Куренівське кладовище в Києві – це справжній екскурс в минуле. Виявляється, що влада закрила його ще в 1967 році. Кількість могил тут близько 6800, але майже 70% з них – це померлі євреї. Більшість пам’ятників мають написи на ідиші. Масове поховання відбувалося з 1930 по 1950 роки. В основному це були померлі від страшних подій:

 • Голоду;
 • Репресій;
 • Війни;
 • Окупації;
 • Тифу.

Варто відзначити, що в цей період ховали не старих, а більше людей у ​​віці 40-50 років і дітей.

В даний час Куренівське кладовище в Києві знаходиться в запустінні, так як охорони немає, а доглядати за більшістю поховань нікому. Однак директор і співробітники некрополя усіма силами намагаються підтримувати порядок.

Мисливці за скарбами! Куренівське кладовище в Києві є старовинним єврейським похованням, тому деякі люди вважають, що в могилах можна знайти коштовності у вигляді прикрас або зубних протезів із золота. Таким чином, нерідко трапляються акти вандалізму, при якому спотворюються надгробки і руйнуються пам’ятники єврейських могил.

Продаж і установка пам’ятників на Куренівському кладовищі в Києві

Куренівське кладовище пам'ятникиХоча Куренівське кладовище в Києві вважається одним з найстаріших в столиці України, але тут ще проводять підпоховання, тому потрібні нові пам’ятники. Є також випадки, коли родичі давно померлих людей бажають оновити надгробок. Компанія «Граніт»® займається виробництвом і установкою пам’ятників на Куренівському некрополі, гарантуючи клієнтам високу якість і доступні ціни від виробника.

Гранітні надгробки в сучасній культурі – найбільш затребуваний спосіб вшанувати похованих людей, вони часто є символом пам’яті мертвих. Кожен дбайливий родич хотів би, щоб місце поховання близької людини було особливим, а надгробна плита відрізнялася красою і практичністю. Матеріалом, який прекрасно підходить для виробництва пам’ятника, вважається натуральний камінь, перш за все граніт, що характеризується:

 • Підвищеною стійкістю до змінних і несприятливих умов навколишнього середовища;
 • Нездатністю вбирати вологу;
 • Безпекою, так як не горить і не змивається;
 • Міцністю;
 • Простотою в догляді і обслуговуванні.

Компанія «Граніт»® займається виробництвом надгробків на власній фабриці мулярів, виготовляючи традиційні форми, а також реалізовуючи індивідуальні проекти, намагаючись створити унікальну роботу разом з клієнтом. При замовленні надгробку ви можете вибрати будь-який візерунок, форму і тип гранітної обробки.

Пропозиція включає широкий асортимент гранітних кольорів і відтінків. Матеріал поставляється з усіх родовищ країни, завдяки чому фірма може запропонувати найбільший вибір типів каменю. Будучи досвідченим виробником надгробків, «Граніт»® спеціалізується на складних проектах, які дозволяють задовольнити очікування клієнтів. Незважаючи на високу якість, ціна пам’ятників демократична. Компанія не тільки встановлює надгробки, але також бере на себе турботу про дозвільні документи та інші нюанси під час монтажу пам’ятника.

Куренівське кладовище на мапі

Зворотній зв’язок

  Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання