Лісове кладовище в Києві

Контакти нашої адміністрації
Телефон:+38 (050) 352-39-71
E-Mail (інформація):Info@Granite.ua

Компанія «Граніт»® працює по всіма кладовищам Києва та Київської області. Надаємо повний спектр послуг від виробництва і встановлення пам’ятників, до супроводу в оформленні документів, організації похорону, пошуку місць на кладовищі і благоустрою могильних ділянок. Якщо ви не знайшли необхідної інформації, будь ласка, зв’яжіться з нашими фахівцями будь-яким можливим способом.

 • Адреса: Україна, Київ, вул. Крайня, 02000.
 • Режим роботи: цілодобово.

Лісове кладовище є самим великим похованням Лівого берега Києва. Місце для поховань почало функціонувати в 1970 році. Некрополь знаходиться на мальовничій території, яка оточена лісовим масивом. З одного боку поховання простягається Лісовий житловий масив, а з іншого – кар’єр, затоплений водою, під назвою Алмазне озеро.

З 1989 року некрополь закритий для здійснення масових поховань. На просторах кладовища знаходиться Центральна і Меморіальні алеї, місця, де поховані почесні громадяни міста Києва. На Лісовому кладовищі створений місткий ритуальний зал і майданчик. Тут ви побачите могили багатьох відомих діячів мистецтва і культури, як наприклад:

 • Письменника Антоненко-Давидович;
 • Письменника Гордєєва С.;
 • Актора Бакштаєва Л.;
 • Письменника Балика І.;
 • Футболіста Колотова В.;
 • Актора Капков Д. і т.д.

Цікава інформація! На просторах кладовища знаходиться храм Воскресіння Христового та Всіх святих. Однак місце відомо ще й тим, що тут викопана могила черниці Аліпії. Її поховали ще в 2006 році, але на місце постійно нападали вандали. У 2006 році було вирішено транспортувати останки жінки в чоловічий монастир Голосіївська Пустинь, де вона жила до смерті. Однак сьогодні люди приходять до порожньої могили черниці на Лісовому кладовищі в Києві і моляться.

Продаж і установка пам’ятників на Лісовому кладовищі в Києві

Якщо ви бажаєте замовити пам’ятник на могилу Лісового кладовища в Києві, то варто звернутися в компанію, яка обслуговує даний некрополь – «Граніт»®. Існуючи в кам’яній промисловості вже тривалі роки, організація завоювала репутацію перевіреного виробника надгробних пам’ятників. Проекти фірми можна знайти на багатьох кладовищах в Києві і за його межами. Пам’ятники відрізняються унікальним дизайном, естетикою і великою увагою до деталей.

Виробляючи надгробні плити співробітники фірми «Граніт»® докладають всіх зусиль, щоб забезпечити їх виготовлення відповідно до особистими чеканнями замовника. При створенні надгробків враховується індивідуальна форма, гарантується висока якість і увага до деталей, пропонуються позачасові і оригінальні зразки пам’ятників.

Щоб виправдати очікування кожного клієнта, компанія «Граніт»® забезпечує професійне обслуговування у виборі надгробків. Ви можете ознайомитися з місткою галереєю різьблених каменів, яка являє собою короткий виклад багаторічної роботи. Тут ви знайдете обрані проекти – надгробні плити від класики до сучасності, а також ексклюзивні пам’ятники.

Завдяки кваліфікованому персоналу та сучасної технології обробки каменю компанія «Граніт»® може зробити всі зразки надгробної плити, пам’ятника, гробниці, тобто:

 • Одномісні;
 • Двомісні;
 • Ексклюзивні;
 • Сучасні;
 • Дитячі;
 • Індивідуальні.

Парк спеціальних кам’яно-обробних машин дозволяють виконувати надгробки на найвищому рівні. Технологія обробки і різання гранітів, використовуваних при будівництві пам’ятників, носить новаторський характер. Завдяки багаторічному досвіду, інноваційної виробничої лінії, компанія «Граніт»® також пропонує індивідуальні та професійні консультації при виборі надгробного каменю, а також при встановленні пам’ятника бере на себе турботу про дозвільні документи.

Кожен пам’ятник створюється за індивідуальних переваг клієнта. Кількість малюнків разом з гранітними кольорами дає вам необмежену кількість комбінацій для створення красивої гробниці. Безліч ескізів і ціни від виробника дозволяють вам придбати відмінний пам’ятник без значних фінансових витрат.

Лісове кладовище на мапі

Зворотній зв’язок

  Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання