Південне кладовище в Києві

Контакти нашої адміністрації
Телефон:+38 (050) 352-39-71
E-Mail (інформація):Info@Granite.ua

Компанія «Граніт»® працює по всіма кладовищам Києва та Київської області. Надаємо повний спектр послуг від виробництва і встановлення пам’ятників, до супроводу в оформленні документів, організації похорону, пошуку місць на кладовищі і благоустрою могильних ділянок. Якщо ви не знайшли необхідної інформації, будь ласка, зв’яжіться з нашими фахівцями будь-яким можливим способом.

  • Адреса: Україна, Київська область, 7й кілометр Одеської траси, 02000.
  • Режим роботи: цілодобово.

Південне кладовище в Києві є одним із затребуваних місць поховання в столиці України. Воно знаходиться в селі київської області Віта-Почтова. Існують думки, що цвинтар незабаром можуть закрити, так як на території залишилося дуже мало вільного місця для поховання. На даний момент керівництво Києва не виділяє землю для розширення некрополя, але все може змінитися.

Можливість отримати абсолютно нове місце для могили на Південному кладовищі – це поява нових місць в результаті ліквідації старих неоплачуваних поховань. Ділянка може також звільнитися завдяки з’єднанню могил або ексгумації та передачі конкретного поховання, наприклад, на інший цвинтар.

Цікавий факт! Південне кладовище знаходиться поруч з Німецьким військовим некрополем, на якому поховані німецькі солдати, які загинули під час Другої Світової Війни. По сьогоднішній день на ньому відбуваються постійні поховання залишків німецьких військовослужбовців, виявлених пошуковими бригадами на території минулих бойових зон.

Прямо на території Південного кладовища побудований храм Антонія і Феодосія Печерських, який відкритий для всіх людей, хто бажає відспівати померлого, послухати службу або тихо помолитися Богу. Настоятелем собору є Сергій Антонюк.

Продаж і установка пам’ятників на Південному кладовищі

При відвідуванні Південного кладовища Києва не рідше ніж один раз на рік, зрозуміло, що тут все змінюється. Старі, похмурі і прості надгробні плити, які були поміщені померлому кілька десятків років тому, тепер замінюються новими, блискучими, барвистими пам’ятниками з цікавими формами.

Компанія «Граніт»® співпрацює з Південним кладовищем, виконуючи замовлення по виробництву надгробних плит і їх монтажу. В рамках послуг кам’яної промисловості у фірми є широкий спектр каменів при виконанні індивідуальних замовлень:

  • Клієнт вибирає колір граніту;
  • Розглядаються незвичайні зразки, враховуючи каталог ескізів компанії і зображення інших надгробків.

Коли гранітні пам’ятники замовляються літніми людьми, то вибирають квадратні або прямокутні плити в приглушених кольорах. Молодим людям, в свою чергу, створюють більш вигадливі форми, забарвлення або інші прикраси, надаючи пам’ятнику незвичайності.

Компанія «Граніт»® пропонує як стандартні, так і ексклюзивні пам’ятники з граніту, спеціалізується на написах надгробку, пропонуючи широкий вибір шрифтів і підзаголовків. У каталозі ви знайдете:

  • Лавки;
  • Вази;
  • Миски;
  • Інші аксесуари для надгробних плит.

Ви отримаєте тільки найвищу якість пам’ятників за ціною прямого виробника. Кожен виріб має гарантію. Будь-який клієнт може розраховувати на безкоштовну консультацію, завдяки якій швидко і якісно здійсниться установка надгробку. Що стосується всіх супутніх дозвільних документів, то компанія допоможе в їх підготовці.

На додаток до виробництва і продажу надгробних плит на прохання клієнта фірма «Граніт»® демонтує старі пам’ятники, збирає бетонні надгробні плити і виконує оздоблювальні роботи, як наприклад, облаштування території навколо могили.

Компанія займається виробництвом і продажем надгробних каменів з матеріалів найвищої якості, здійснюючи комплексні послуги і гарантуючи максимальну задоволеність клієнтів мінімальними витратами.

Південне кладовище на мапі

Зворотній зв’язок

    Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання