Північне кладовище в Києві

Контакти нашої адміністрації
Телефон:+38 (050) 352-39-71
E-Mail (інформація):Info@Granite.ua

Компанія «Граніт»® працює по всіма кладовищам Києва та Київської області. Надаємо повний спектр послуг від виробництва і встановлення пам’ятників, до супроводу в оформленні документів, організації похорону, пошуку місць на кладовищі і благоустрою могильних ділянок. Якщо ви не знайшли необхідної інформації, будь ласка, зв’яжіться з нашими фахівцями будь-яким можливим способом.

 • Адреса: Україна, Київська область, автобусна зупинка Північне кладовище, 02000.
 • Режим роботи: цілодобово.

Північний цвинтар знаходиться на відстані в 30 кілометрів від столиці. Почав функціонувати в кінці 1980-х рр. На сьогоднішній день в некрополі покоїться більше 30 000 чоловік.

За останні кілька років на цвинтарі було поховано більше ніж 10 000 покійних, які є непізнаними або незатребуваними родичами. Однак, незважаючи на активну участь держави в облаштуванні могил, кладовище складно назвати доглянутим. На головній алеї по сторонам встановлені десятки урн, але, на жаль, їх не видно з-під застарілих вінків. На великій території розташувалися невеликі горбки, відмічені темними табличками, які місцями поржавіли, а написи на них не читаються.

Недалеко від головного входу розташувалася церква, присвячена святителю Миколаю Мірлікийському. У православному і католицькому світах Святого Миколая називають покровителем дітей, моряків. Вважається, що легенди, побудовані на святості Миколи, стали основною для оповідань про Санта Клауса.

Північний цвинтар – місце, де поховані не тільки безіменні тіла померлих, а й відомі люди:

 • Поет Дмитренко А.М;
 • Актор кіно і театральної сцени Наконечний В.П;
 • Соціолог, історик Тарасенко В.І., і багато інших знаменитих особистостей.

Продаж і установка пам’ятників на Північному кладовищі

Некрополь під Києвом стане трішки доглянутий і охайний, якщо родичі померлих облагородять могили. Найбільш естетично виглядають гранітні надгробні пам’ятники. Граніт вважається довговічним матеріалом, невимогливим у догляді, відрізняється привабливим зовнішнім виглядом. Завдяки особливій структурі, камінь стійкий до впливу механічного тиску, перепадів температур. Він не боїться вологи, легко переносить сильні морози і жарку погоду. Цей камінь, втілення в статусний пам’ятник, здатний служити десятками років. Щоб очистити виріб, наприклад, після зимового сезону, досить використовувати губку і воду, спеціалізовані засоби для догляду не будуть потрібні.

Якщо ви шукайте надійного виробника і продавця надгробних пам’ятників, пропонуємо скористатися нашими послугами. Компанія «Граніт»® займається виготовленням пам’ятників різної складності, до того ж, наші вироби коштують недорого, що продиктовано наявністю власного виробництва.

Наші фахівці створюють оригінальні рішення, які можуть бути реалізовані за вашим ескізом. На виробництві застосовуються тільки надійні матеріали, які показують себе з позитивного боку при тривалій експлуатації. Працюючи із замовленням, ми прагнемо на 100% задовольнити вимоги клієнта, запропонувавши продукт в співвідношенні «розумна ціна=висока якість».

Наші клієнти можуть розраховувати на високоякісні вироби, які:

 • Виготовлені на базі передових технологій;
 • Мають неординарний дизайн. У нас ви можете замовити класичні або незвичайні рішення в вигляді пам’ятників-скульптур, різної форми і забарвлення;
 • Стійкі до умов навколишнього середовища. Продукція адаптована під місцевий клімат.

Також ми надаємо суміжні послуги:

 • Оформлення дозвільної документації. Наші фахівці самостійно зберуть необхідні папери, а ви зможете заощадити час і сили;
 • Професійна установка пам’ятників;
 • Послуги із благоустрою та догляду за могилами;
 • Безкоштовна консультаційна підтримка.

Більш детальну інформацію про виробництво і монтаж пам’ятників ви можете отримати за телефонами, вказаними на сайті, або скориставшись формою для швидкого зв’язку.

Північне кладовище на мапі

Подивитися точне місце розташування Північного кладовища ви можете на представленій карті. З її допомогою також можна вибудувати маршрут, що дозволяє швидко дістатися до місця призначення.

Зворотній зв’язок

Використовуючи форму, ви можете задати будь-яке питання і отримати оперативну відповідь.

  Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання