Пироговське кладовище в Києві

Контакти нашої адміністрації
Телефон:+38 (050) 352-39-71
E-Mail (інформація):Info@Granite.ua

Компанія «Граніт»® працює по всіма кладовищам Києва та Київської області. Надаємо повний спектр послуг від виробництва і встановлення пам’ятників, до супроводу в оформленні документів, організації похорону, пошуку місць на кладовищі і благоустрою могильних ділянок. Якщо ви не знайшли необхідної інформації, будь ласка, зв’яжіться з нашими фахівцями будь-яким можливим способом.

 • Адреса: Україна, Київ, вул. Лауреатська 34, 02000.
 • Режим роботи: цілодобово.

Пироговське кладовище розташоване в Голосіївському районі столиці. Це одне з місць, які з’явилися за межами міста, і з часом стали його частиною. Некрополь утворився в далекому 1935 році. Тут ховали жителів, що проживали в цій сільській місцевості.

На сьогоднішній день кладовище закрито для нових поховань, дозволено поховання тільки на родинних могилах при наявності вільного місця. Також практикується повторне поховання на вже наявну могилу в межах огорожі. Дозволено поховання праху.

Цвинтар розташований поруч з відомим столичним музеєм «Пирогово».

Історія храму Воздвиження Хреста Господнього

У 1744 році чернець Дорофей, який проживав в печері Китаєвої пустелі, винагородив одного з селян грошима, які були подаровані йому імператрицею Єлизаветою. Ці гроші були інвестовані в реставрацію місцевої церкви. У 1827 році на території Пирогово був зведений Хрестовоздвиженський храм, який в подальшому було зруйновано більшовиками.

Через 131 рік Пирогово увійшло до складу міста, а на місці зруйнованої церкви був встановлений хрест.

У 2008 році міським керівництвом було прийнято рішення про відродження святині. Через рік був закладений фундамент церкви, а через шість місяців був проведений монтаж тимчасового храму. З 2010 року в ньому проводилися постійні літургії.

Взимку 2011 року було ініційовано будівництво храму. Його відкриття відбулося навесні цього ж року, а перше богослужіння проводилося на Великдень.

Продаж і установка пам’ятників на Пирогівському кладовищі

Відхід рідної людини – завжди сумна подія, гіркота від якої незрівнянна ні з чим. У цей період родичі і близькі покійного потребують допомоги як ніколи. Адже людина, яка ніколи не стикалася з необхідністю організації похорон, навряд чи зможе впоратися з поставленим завданням.

Свою допомогу пропонує компанія «Граніт»®, що займається проектуванням, виготовленням гранітних пам’ятників. У нас ви можете замовити красивий, довговічний надгробок за ціною від виробника!

Пропонуємо продукцію високої якості, яка виробляється на базі сучасних технологій. Виготовленням пам’ятників займаються кваліфіковані майстри і художники, здатні впоратися з завданням будь-якої складності. Гранітний пам’ятник, виконаний умілими руками наших фахівців, відрізняється високою міцністю, незвичайно привабливим зовнішнім виглядом, а найголовніше – продукція буде стояти десятиліттями без необхідності проведення реставраційних робіт.

Також пропонуємо супутні послуги:

 • Допомога в оформленні дозвільних документів;
 • Надання ритуального транспорту;
 • Створення пам’ятників по вашому ескізу;
 • Реалізація найскладніших проектів – складність пам’ятника залежить тільки від побажань клієнта;
 • Монтаж надгробків;
 • Продаж ритуальної атрибутики за помірними цінами;
 • Впорядкування могил;
 • Професійна інформаційна підтримка.

Пироговське кладовище на мапі

Щоб отримати уявлення про місце розташування кладовища, пропонуємо ознайомитися з картою.

Зворотній зв’язок

Якщо у вас з’явилися питання або ви хочете замовити послугу виготовлення пам’ятника, зв’яжіться з нами за допомогою форми зворотного зв’язку або за телефонними номерами, зазначеними на сайті.

  Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання