Шулявське кладовище в Києві

Контакти нашої адміністрації
Телефон:+38 (050) 352-39-71
E-Mail (інформація):Info@Granite.ua

Компанія «Граніт»® працює по всіма кладовищам Києва та Київської області. Надаємо повний спектр послуг від виробництва і встановлення пам’ятників, до супроводу в оформленні документів, організації похорону, пошуку місць на кладовищі і благоустрою могильних ділянок. Якщо ви не знайшли необхідної інформації, будь ласка, зв’яжіться з нашими фахівцями будь-яким можливим способом.

 • Адреса: Україна, Київ, вул. Західна 9, 02000.
 • Режим роботи: цілодобово.

Шулявське кладовище – один з цвинтарів, розташованих на території Києва. Щоб отримати інформацію про пропоновані ритуальні послуги і можливість поховання, оренду інструментів для облагородження могил і по будь-які інші питання слід звернутися в адміністрацію, яка працює з 08:00 до 16:00.

Кладовище діє з 1885 року. Досконально невідома історія його виникнення, а також площа території, яку воно займало. У 1932 році через цвинтар була прокладена вулиця, а також демонтована місцева каплиця, де проводилося відспівування померлих.

Сьогодні на місці знесеної каплиці стоїть храм Святого Іоанна, який був зведений в 1990 році. При будівництві церкви було переобладнано приміщення Розчинобетонного вузла. Вважається, що тут раніше знаходився крематорій, який належить НКВД. Цвинтар був закритий для поховань в 1950 рр.

На початку двохтисячних некрополь був обгороджений парканом, а поруч притулився гаражний кооператив. Сьогодні на кладовищі не проводяться поховання, дозволено підхоронювати померлих тільки в сімейні могили

Шулявський цвинтар – цікава пам’ятка для шанувальників країни. Тут можна познайомитися з пам’ятниками, встановленими ще в дореволюційні часи. Також на території знаходиться меморіал, присвячений героям ВВВ, могили Шепелєва Н.Г і Смирнова А.П.

Продаж і установка пам’ятників на Шулявському кладовищі

Компанія «Граніт»® пропонує комплекс послуг, спрямованих на виробництво і установку пам’ятників на могили, розташовані на Шулявському кладовищі. Пропонуємо широкий вибір виробів, виготовлених з натуральних матеріалів. Наша продукція:

 • Відрізняється високим рівнем міцності довговічності;
 • Можливе створення пам’ятника будь-якої складності. Ми виготовимо продукцію по вашому ескізу з урахуванням всіх побажань, або ж наші фахівці запропонують кілька цікавих варіантів;
 • Матеріали, з яких виробляється продукція, забезпечують довговічність постаменту. Пам’ятник стоятиме десятиліттями, не боячись перепадів температури, опадів, поривів вітру та снігопадів.

У нас ви можете скористатися додатковими послугами, серед яких – оформлення дозвільних документів. Наші фахівці позбавлять вас від витрати часу, самостійно оформивши папери, які дозволяють установку надгробку на Шулявському цвинтарі. Ми також надамо інформаційну підтримку – ви отримаєте відповіді на всі наявні питання. Абсолютно безкоштовно проконсультуємо вас з приводу монтажу пам’ятників.

Ви можете скористатися послугою облагородження і догляду за могилою – вона буде чистою і естетичною.

Також пропонуємо:

 • Професійний підхід до поставленого завдання. Співпрацюючи з клієнтами, враховуємо всі вимоги та побажання, що дозволяє нам реалізувати проект, який відповідає вашим очікуванням;
 • Використовуємо передові технології і кращі матеріали, що забезпечують естетику і довговічність виробу;
 • Виконаємо професійний монтаж пам’ятників;
 • Допоможемо підібрати варіант під будь-який бюджет.

В цілому, вартість наших послуг демократична, що пов’язано з наявністю власного виробництва – починаючи співпрацю з нами, ви можете бути впевнені, що знайдете пам’ятник за помірною вартістю!

Шулявське кладовище на мапі

Щоб ознайомитися з місцем розташування некрополя, ви можете скористатися представленою нижче картою, яка допоможе побудувати маршрут для зручнішого відвідування кладовища.

Зворотній зв’язок

Щоб швидко отримати консультаційну підтримку, ви можете скористатися формою зворотного зв’язку. Введіть свої контактні дані і питання, що цікавить. Ми зв’яжемося з вами максимально швидко!

  Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання