Совське кладовище в Києві

Контакти нашої адміністрації
Телефон:+38 (050) 352-39-71
E-Mail (інформація):Info@Granite.ua

Компанія «Граніт»® працює по всіма кладовищам Києва та Київської області. Надаємо повний спектр послуг від виробництва і встановлення пам’ятників, до супроводу в оформленні документів, організації похорону, пошуку місць на кладовищі і благоустрою могильних ділянок. Якщо ви не знайшли необхідної інформації, будь ласка, зв’яжіться з нашими фахівцями будь-яким можливим способом.

  • Адреса: Україна, Київ, вул. Колоскова 6, 02000.
  • Режим роботи: цілодобово.

Совське кладовище – цвинтар, розташований в Києві. Заснований імовірно в 1949 році, знаходиться поруч з аеропортом «Жуляни». Совки – місце з багатою історією. Первинні згадки про поселення присутні в літописі, датованому 1617-1618 рр. Згідно з історичними документами, земля була куплена у Яроша Прокаповича представниками Києво-Печерської Лаври. Через півстоліття земля перейшла у власність Софіївському монастирю. Ці події також можуть говорити про те, що Совський Цвинтар міг бути заснований набагато раніше 1949 року.

Сьогодні поховати померлого на Совськом кладовищі не представляється можливим, тому що воно закрите. Однак, можливо подхоронити покійного в сімейну могилу, поховати урну з прахом.

Територія цвинтаря займає близько 10 гектар. При некрополі функціонує церква Лазаря Чотириденного, яка була зведена на початку 2000 рр. Тут регулярно проходять Літургії, проводяться обряди, властиві християнській вірі. Храм працює щодня, для відвідування кладовища визначені певні дні.

На Совському кладовищі поховані Герої Радянського Союзу, діячі культури, відомі спортсмени, кримінальні авторитети.

Продаж і установка пам’ятників на Совському кладовищі

Після похорону близької людини родичі стурбовані, як правило, необхідністю встановлення пам’ятника – виробу, який покликаний увічнити пам’ять, зберегти її для нащадків. Якщо ви шукаєте надійного, чесного і виконавчого підрядника, компанія «Граніт»® готова запропонувати свою допомогу. Наші майстри реалізують для вас будь-яку ідею, пов’язану з виготовленням пам’ятників. Наші фахівці – кваліфіковані майстри, що працюють з натуральним каменем і займаються створенням найскладніших проектів.

Розпочинаючи співпрацю з нами, ви можете бути впевнені у високій якості вироблених виробів, висококласному монтажі та інших супутніх послуг. Також надамо допомогу при оформленні супровідної документації. На всі реалізовані вироби надаємо сертифікати якості. Матеріал, що використовується в повній мірі відповідає прийнятим нормам і стандартам, які висуваються до радіаційних показників каменю. На всю продукцію поширюється тривала гарантія.

В процесі співпраці ви можете вносити будь-які коригування – ми усунемо будь-які недоліки, доповнимо/змінимо вироби.

У нас ви можете замовити послугу, спрямовану на обслуговування меморіальної конструкції. Завдяки старанням наших фахівців могила буде виглядати доглянутою і естетичною.

Наші переваги:

  • Демократичні ціни, що стало можливим за рахунок наявності власного виробництва. Сировина добувається на родовищах які належать компанії, тому продаж продукції здійснюється за цінами від виробника без посередників.
  • Широкий асортимент товарів, серед якого ви знайдете: могильні хрести, пам’ятники і надгробки, ритуальні скульптури, гранітні огорожі та інше.
  • Ми не дотримуємося шаблонних рішень – ви можете вибрати варіант, який відрізняється непростим дизайном, складністю забарвлень і форм.
  • Надаємо повний пакет послуг, що дозволяють вам заощадити час і уникнути багатьох проблем, пов’язаних з оформленням дозвільних паперів. Монтаж виконується кваліфікованими фахівцями!
  • Надамо абсолютно безкоштовну інформаційну підтримку. Консультації допоможуть вам зрозуміти особливості виготовлення, ціноутворення і встановлення пам’ятників.

Замовити пам’ятник і іншу продукцію ви можете в нашому інтернет-магазині. Якщо необхідний індивідуальний варіант, ми створимо його по вашому ескізу. Наш фахівець виїде на місце, щоб провести необхідні заміри, після чого замовлення буде прийняте в роботу.

Совське кладовище на мапі

Ознайомитися з місцем розташування Совського кладовища ви можете на карті.

Зворотній зв’язок

Форма зворотнього зв’язку дає можливість задати будь-яке питання, що відноситься до виготовлення і монтажу пам’ятників. Ми зв’яжемося з вами максимально швидко.

    Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання