Святошинське кладовище в Києві

Контакти нашої адміністрації
Телефон:+38 (050) 352-39-71
E-Mail (інформація):Info@Granite.ua

Компанія «Граніт»® працює по всіма кладовищам Києва та Київської області. Надаємо повний спектр послуг від виробництва і встановлення пам’ятників, до супроводу в оформленні документів, організації похорону, пошуку місць на кладовищі і благоустрою могильних ділянок. Якщо ви не знайшли необхідної інформації, будь ласка, зв’яжіться з нашими фахівцями будь-яким можливим способом.

  • Адреса: Україна, Київ, вул. Велика Кільцева 95, 02000.
  • Режим роботи: цілодобово.

Святошинське кладовище, розташоване в Києві – невеликий за сучасними мірками цвинтар, який займає всього 2,5 гектара. Серед особливостей некрополя – велике число могил, які стали притулком для багатьох відомих духовних діячів, включаючи священиків, завідуючих Києво-Печерською лаврою та міських монастирів.

З 1950 по 1970 рік на Київському цвинтарі встановлювали пам’ятники на братських і персональних могилах, що належать бійцям, які билися під Києвом під час Великої Вітчизняної Війни.

На території цвинтаря розташувався храм, зведений на честь Ксенії Петербурзької. Парафіяльна церква була зведена в 2000 рр. Тут проводять літургії, відспівували загиблих.

На території кладовища можна знайти могили відомих людей. Тут поховані Герої військового часу, духовні проповідники, черниці, старица Серафима, стариця Марія. Багато могил відвідуються місцевими жителями, які потребують духовної підтримки і допомоги. Вважається, що могили стариць і проповідників мають Цілющу силу, яка допомагає впоратися з хворобами і негараздами, супутніми по життю багатьом з нас.

Святошинське кладовище зберігає в собі безліч секретів. А тому, якщо будете там, рекомендуємо відвідати це місце, прогулятися між могилами, поставить свічку в храмі за душі які залишили цей світ. Не менш цікаво перечитувати написи на пам’ятниках і хрестах. Нехай і навіває смуток таке заняття, але в той же час змушує задуматися про те, що кожного з нас коли-небудь чекає кінець шляху.

Продаж і установка пам’ятників на Святошинському кладовищі

Компанія «Граніт»® займається виробництвом високоякісних пам’ятників для подальшого монтажу на Святошинському кладовищі. Пропонуємо повний комплекс послуг, спрямованих на облаштування могил.

В асортименті компанії ви знайдете великий асортимент всіляких пам’ятників, надгробних плит і хрестів для облаштування могили рідної людини. Продукція виробляється з якісних матеріалів, серед її особливостей:

  • Складні форми і індивідуальний дизайн (при необхідності наші фахівці виготовлять вироби по вашому ескізу або ж створять проект відповідно до ваших вимог і переваг);
  • Довговічність, продиктована застосуванням натуральних матеріалів, сучасних технологій обробки. Пам’ятники не бояться впливу вологи, високих/низьких температур і їх перепадів, не деформуються від опадів і поривів вітру. Обраний виріб збереже пам’ять про померлого через покоління!

Також пропонуємо додаткові послуги, що дозволяють вам заощадити час. Наші фахівці займуться оформленням дозвільної документації, адже згідно з правилами, що діють на Святошинському кладовищі, установку пам’ятника необхідно узгодити з адміністрацією. Займемося облаштуванням могили, виконавши монтаж монумента і додаткових елементів. В результаті роботи наших майстрів могила буде виглядати охайною і доглянутою!

При необхідності ви можете отримати повну консультацію. Інформаційна підтримка надається на безкоштовній основі. Ви зможете отримати відповіді на питання, пов’язані з встановленням пам’ятників.

Святошинське кладовище на мапі

Святошинське кладовище розташоване між Борщаговкою і станцією метро «Житомирська». Більш детально ознайомитися з місцем розташування цвинтаря ви можете на карті, яка представлена нижче.

Зворотній зв’язок

Щоб отримати інформацію про пам’ятники і їх установку, задайте своє питання через форму зворотного зв’язку. Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

    Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання