Троєщинське кладовище в Києві

Контакти нашої адміністрації
Телефон:+38 (050) 352-39-71
E-Mail (інформація):Info@Granite.ua

Компанія «Граніт»® працює по всіма кладовищам Києва та Київської області. Надаємо повний спектр послуг від виробництва і встановлення пам’ятників, до супроводу в оформленні документів, організації похорону, пошуку місць на кладовищі і благоустрою могильних ділянок. Якщо ви не знайшли необхідної інформації, будь ласка, зв’яжіться з нашими фахівцями будь-яким можливим способом.

  • Адреса: Україна, Київ, вул. Радосінська, 02000.
  • Режим роботи: цілодобово.

Християнська віра передбачає виконання певного обряду при похованні померлих. В даному випадку – це поховання людини в землі. У багатьох європейських законах обумовлюються особливі правила пристрою кладовищ, і основне – цвинтар повинен знаходитися за межами населеного пункту, будь то невелике село або місто. Однак, сьогодні багато некрополів виявилися всередині міст, що сталося в результаті розширення території міста, виключенням не стало і Троєщинське кладовище.

Кладовище з’явилося в дореволюційний час, на ньому ховали жителів села Троєщина і прилеглих населених пунктів. Площа цвинтаря становить 1,36 Га.

Троєщинське кладовище, розташоване вздовж вулиці Садової, закрито для поховання в 1981 році. На даний момент тут можливо підпоховання в сімейні могили.

Продаж і установка пам’ятників на Троєщинському кладовищі

Після смерті людини, дуже важливо організувати похорон так, щоб з гідністю проводити його в останню путь, продемонструвати свою любов і повагу. Вже незабаром після похорону виникає необхідність установки надгробку. У Києві працюють десятки компаній, що пропонують свої послуги з виготовлення та встановлення монументів. Однак, не кожен виробник здатний гарантувати високий рівень виконання замовлення. Якщо вам потрібен надійний підрядчик, компанія «Граніт»® буде рада допомогти вам в реалізації найскладніших ідей.

Компанія надає послуги, спрямовані на виробництво і монтаж надгробків, благоустрій могил. Звернувшись до нас, ви можете бути впевненими в відповідальному підході до кожної поставленої задачі. Пропонуємо розумні ціни на всі вироби, що стало можливим за рахунок грамотної організації власного виробництва.

Виготовляємо пам’ятники з натурального каменю всіх порід, пропонуючи складні форми і неординарний дизайн. Виготовлений нами пам’ятник справить на відвідувачів могили незабутнє враження. Ви можете надати нам свій ескіз, або ж наші дизайнери запропонують свій варіант, заснований на ваших вимогах і перевагах!

Серед переваг нашої продукції можна виділити наступні:

  • Висока якість, обумовлена використанням висококласних матеріалів і сучасних технологій, що дозволяють обробляти матеріал і надавати йому різну форму;
  • Довговічність. Пам’ятники не тільки привабливі зовні, але і здатні вистояти в будь-яку негоду протягом десятків років. Матеріали не бояться вологи, механічного впливу, стійкі до високих і низьких температур, невибагливі в догляді.

На сайті нашої компанії представлений каталог пам’ятників, серед якого ви знайдете гранітні хрести, дитячі пам’ятники, мусульманські пам’ятники, арки і стели, надгробні плити і багато іншого! Також ми надаємо ряд суміжних послуг, наприклад, допомога в оформленні дозвільних документів, професійний монтаж виробів, ритуальні послуги та багато іншого. Ви можете зробити замовлення через корзину сайту або зв’язатися з нашими фахівцями за телефонами, вказаними на сайті.

Скориставшись нашими послугами, ви можете розраховувати на:

  • Реалізацію проекту будь-якої складності – повна відповідність вимогам і перевагам замовника;
  • Використання якісних матеріалів;
  • Монтаж, який проводиться кваліфікованими фахівцями;
  • Виконання замовлення в обумовлені з клієнтом строки.

Троєщинське кладовище на мапі

Щоб ознайомитися з розташуванням кладовища в Києві, скористайтеся картою, представленою нижче.

Зворотній зв’язок

Форма зворотнього зв’язку – можливість задати будь-яке питання і отримати оперативну відповідь!

    Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання