Жулянське кладовище в Києві

Контакти нашої адміністрації
Телефон:+38 (050) 352-39-71
E-Mail (інформація):Info@Granite.ua

Компанія «Граніт»® працює по всіма кладовищам Києва та Київської області. Надаємо повний спектр послуг від виробництва і встановлення пам’ятників, до супроводу в оформленні документів, організації похорону, пошуку місць на кладовищі і благоустрою могильних ділянок. Якщо ви не знайшли необхідної інформації, будь ласка, зв’яжіться з нашими фахівцями будь-яким можливим способом.

 • Адреса: Україна, Київ, вул. Повітрофлотська 24, 02000.
 • Режим роботи:
  ПН-ПТ з 8:00 до 17:00
  СБ-НД з 8:00 до 16:00

Загальна інформація

Київ є мегаполісом, де проживає близько трьох мільйонів чоловік. У величезному місті щодня прощаються з життям десятки людей, наприклад, за добу вмирає в середньому понад 70 осіб. Всі вони вимагають місця для поховання на кладовищах Києва і найближчих сіл. Сьогодні досить популярно Жулянське кладовище в Києві на території селища Жуляни. Некрополь є одним з 28 кладовищ комунального підприємства «Спеціалізований комбінат підприємств комунально-побутового обслуговування».

Важлива інформація! Хоча кладовище в Жулянках малих розмірів, але тут можна також скористатися послугами храму, який знаходиться неподалік, але виконує похоронні і молебні послуги.

Щорічно проблема нестачі могил на цвинтарях стає все більш актуальною, і щоб хоч якось вирішити ситуацію відбувається розширення місць поховання. Наприклад, на кладовищах прибирають стихійні сміттєзвалища. На території Жулянського поховання в Києві ведеться суворий облік покійних, щоб могили займалися на законних підставах.

Продаж і установка пам’ятників на Жулянському кладовищі в Києві

Рішення встановити гранітний пам’ятник на кладовищі рано чи пізно приходить до всіх турботливих родичів померлої людини. Жулянське кладовище в Києві обслуговує компанія з виробництва та встановлення надгробків «Граніт»®. Повірте, що завдяки послугам даної фірми ви зможете замовити шикарний пам’ятник за прийнятною на сьогоднішній день ціною.

Граніт – це матеріал, який ідеально підходить для виробництва сучасних і класичних надгробків. Природний камінь має безліч переваг:

 • Стійкий до мінливих погодних умов;
 • Довго зберігає свою природну красу;
 • Зустрічається в багатьох кольорах.

Граніт є ідеальною сировиною для архітектури Жулянського кладовища, щоб нагадати нам про померлих родичів або близьких людей.

Дизайн кожного пам’ятника або надгробку компанія «Граніт»® робить за індивідуальним замовленням. Щоб задовольнити всі очікування клієнта, пропонується понад 50 видів відтінків каменю. Можливості роботи в формі надгробків дуже великі. Крім повного виробництва і монтажу пам’ятників, фірма також постачає окремі монументальні частини:

 • Накладки;
 • Рами;
 • Плінтуси;
 • Написи;
 • Світильники;
 • Кам’яні вази і чаші;
 • Інші аксесуари.

Як виробник, організація «Граніт»® робить як цілісні надгробні плити, так і їх окремі елементи. Фахівці також виконують ковку і відновлення букв на надгробних плитах. Перш за все, реалізуються замовлення на гранітні надгробки. Компанія працює з постачальниками високоякісного граніту, що дозволяє виготовляти естетичні і міцні пам’ятники. І останнє, але не менш важливе: організація робить написи на пам’ятниках, позолоту, сріблення, ремонт надгробків або могил, а також будівництво кладок гробниць.

Фірма «Граніт»® створює надгробки з турботою і досвідом. Як виробник, виконує замовлення на надгробні плити відповідно до готових проектів або з індивідуальним дизайном клієнта. У каталозі ви також знайдете масу готових ескізів.

Організація має в своєму розпорядженні багато типів граніту, що поставляються з усіх родовищ України, тому можемо задовольнити очікування кожного клієнта і виконувати навіть найскладніші замовлення. Фахівці відкриті для всіх видів ідей і пропозицій щодо дизайну і рішень.

Пам’ятники мають диверсифіковані ціни, а також дешеві гранітні продукти. Ці ціни в основному залежать від структури надгробного каменю і матеріалу, з якого він був виготовлений. «Граніт»® надає професійні послуги, каталоги з аксесуарами і, перш за все, консультації у виборі якісних надгробних каменів.

Жулянське кладовище на мапі

Зворотній зв’язок

  Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання