Звіринецьке кладовище в Києві

Контакти нашої адміністрації
Телефон:+38 (050) 352-39-71
E-Mail (інформація):Info@Granite.ua

Компанія «Граніт»® працює по всіма кладовищам Києва та Київської області. Надаємо повний спектр послуг від виробництва і встановлення пам’ятників, до супроводу в оформленні документів, організації похорону, пошуку місць на кладовищі і благоустрою могильних ділянок. Якщо ви не знайшли необхідної інформації, будь ласка, зв’яжіться з нашими фахівцями будь-яким можливим способом.

  • Адреса: Україна, Київ, вул. Верхня 21, 02000.
  • Режим роботи: цілодобово.

Загальна інформація про цвинтар

Звіринецьке кладовищеЗвіринецьке кладовище простягається по історичній місцевості Печерського району міста Києва. Некрополь має малі розміри. Його можна знайти на Звіринці. Кладовище стоїть на піднесеній місцевості посередині Неводніцького яру і бульвару Дружби народів. У порівнянні з більшістю інших некрополів Києва Звіринецьке напівзакрите, а поховання здійснюються виключно на резервних місцях, так як тут 3,3 гектара повністю вільні від могил на загальній площі 5,6 гектарів.

Історія Зверинецького кладовища починається з вісімнадцятого століття. Однак початок його існування йде з парафіяльного храму Звіринця, при якому був некрополь. Спочатку тут ховали тільки померлих даного передмістя. У 1930-х роках кладовище стало загальноміським, коли сюди перенесли останки зі зруйнованого могильника «Аскольдова могила» таких відомих особистостей, як:

  • Письменник Подолинський А.;
  • Вчений і громадський діяч Подолинський С.;
  • Меценат Тарновський В.

Цікава інформація! На Звіринецькому похованні встановлено великий пам’ятник загиблим воїнам в період Великої Вітчизняної війни, який швидше за все звели в 1974 році. Також тут знаходиться особлива ділянка, де поховані робітники-революціонери заводу «Арсенал», які брали участь в громадському перевороті 1917-1918 рр. На місці поховано багато священнослужителів і ченців після прикриття Лук’янівського кладовища.

Продаж і установка пам’ятників на Звіринецькому кладовищі в Києві

До кого звернутися за виробництвом та монтажем пам’ятника на могилі? Це питання часто задається у родичів померлої людини. Бажано зупиняти свій вибір на компанії, яка співпрацює з даними кладовищем, наприклад, «Граніт»®.

Який надгробок вибрати? Гранітний пам’ятник або одиничний надгробний камінь – це вірне рішення, стійке до змін температури і яке полегшує догляд, ніж, наприклад, мармурові плити. Граніт також є унікальною естетикою.

Кам’яні роботи компанії «Граніт»® спеціалізуються на виготовленні надгробків і пам’ятників будь-яких видів. Ви в праві вибрати з готових робіт окремих надгробків, але також замовити пам’ятники під індивідуальний смак. У пропозиції ви знайдете надгробки для урн і традиційних могил. Варто пам’ятати, що будь-який проект створюється з нуля. Фахівці компанії «Граніт»® допомагають клієнтам у виборі конкретної плити з надгробка, пропонуючи оригінальні зразки кращих пам’ятників, радять особливу декоративну різьбу на надгробку, а також варіант граніту та оздоблювальні матеріали.

Контроль якості відбувається на всіх етапах виготовлення надгробних каменів. Ви отримаєте пам’ятник за ціною виробника, а також скористаєтесь усіма супутніми послугами щодо дозвільних документів. Оскільки фірма «Граніт»® створює кожні персональні надгробки з нуля, то завжди дотримується ретельного контролю якості, забезпечуючи 30-річну гарантію на пам’ятники для могил. Крім цього, надгробні плити виробляються з сировини найвищої якості. Кожен фахівець фірми – це кваліфікований муляр, який здатний виліпити справжній витвір мистецтва з каменю для надгробка, збагачуючи його специфічними візерунками і барельєфами. Ви легко можете купити пам’ятник в кожному стилі (класика і сучасність), в різних гранітних кольорах і в унікальному камені. Остаточна ціна виготовлення надгробного каменю визначається декількома показниками, наприклад, тип граніту, товщина елементів, варіант кромки або пункт збирання. Тому прайс-лист послуг завжди обговорюється з замовником під час персональної зустрічі.

Звіринецьке кладовище на мапі

Зворотній зв’язок

    Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання