Наші ключові переваги


Коротко про підприємство


Декоративне оформлення пам'ятників в Києві і Україні

У виробничій компанії «Граніт»® ви можете замовити весь спектр послуг пов’язаних з оформленням пам’ятників і прикрасою, благоустроєм місць поховань.

Ми видобуваємо матеріал на власних кар’єрах каменерізним методом, такий підхід дає гарантію високого експлуатаційного ресурсу і зносостійкості кам’яних виробів, тому що не допускає появи мікротріщин.

Оформленням надгробків займаються висококваліфіковані художники-гравери і дизайнери, які втілять будь-який ваш ескіз в життя, або допоможуть спроектувати унікальний пам’ятник і весь архітектурний ансамбль, аналога якому немає, і не буде.

Гравірування на пам’ятках

Замовляючи пам’ятники у нас, ви отримуєте можливість вигравіювати чорно-білу, кольорову або з позолотою епітафію, фотографію та інші елементи декорування надгробків декількома методами:

 • Ручним;
 • Піскоструминним;
 • Дробеструйним;
 • Лазерним.

Гравірування здійснюється на будь-яких вулканічних породах: граніті, габро, лабрадорит, анортозит і базальту.

Ручний метод полягає в нанесенні художником зображення на камінь. Він більш ретельний, в порівнянні з іншими методами гравіювання, і дає можливість регулювати ступінь поглиблення голки для створення більш динамічного, яскравого і довговічного зображення.

Піскоструминний і дробоструминний методи застосовуються, в основному, для нанесення елементів оформлення, для яких не потрібна висока деталізація через створення піском глибоких заглиблень в матеріалі. Поширене застосування цих способів гравіювання для оформлення епітафій, дат і великих частин декору. Глибина гравірування значно підвищує експлуатаційний ресурс зробленого напису, але позбавляє можливості зробити високоточний портрет.

Лазерним методом наносяться зображення високої деталізації. В основному лазерне обладнання застосовується для нанесення портретів. Якість зображення збережеться на поверхні матеріалу протягом тридцяти років. Глибина проникнення лазера не така глибока як при ручному методі, в зв’язку з чим після тридцяти років зображення нанесене таким чином може трохи потьмяніти. Одна з переваг такого методу – можливість швидко і недорого відновити зображення яке зазнало втрат і яскравість.

Ознайомтеся з нашим портфоліо шрифтів для епітафій і елементів декору. А якщо не знайдете відповідного варіанту, наш дизайнер допоможе розробити унікальний ескіз для зображення і красиву епітафію на пам’ятник.

Фотокераміка

В якості альтернативного методу нанесення портрета на пам’ятник наша виробнича компанія пропонує фотокераміку. Це керамічна або керамогранітна табличка, зображення на яку може бути нанесено як кольорове, так і чорно-біле. Виготовлення фотокераміки на пам’ятник полягає в перенесенні на підготовлену поверхню відновленого, відредагованого і обробленого на комп’ютері зображення.

Популярність таких фотографій на надгробках полягає в їх недорогій ціні і оперативності виробництва. При цьому варто враховувати, що експлуатаційний ресурс фотокераміки невеликий. Зображення втрачає яскравість, вицвітає перебуваючи під впливом сонячних променів.

Ми виробляємо фотокерамічні таблички різноманітних форм і розмірів. У нас ви також можете замовити реставрацію фотографій і відновлення кольорів – розмалювання.

Металеві ритуальні таблички і хрести

Для оформлення місць поховання ми пропонуємо металеві таблички і хрести будь-якого розміру.

Установка металевих ритуальних табличок популярна завдяки великій варіативності нанесень та виключної графічної точності перенесеного зображення. Метод нанесення дозволяє відтворити на табличці фотографію ідентичну оригіналу, нанести ініціали, дати та інші декоративні елементи.

Термін служби ритуальних пластин недовгий, колір і насиченість пропадають через кілька років перебування під сонцем.

Металеві хрести ми виробляємо по потрібним вам розмірами. Якість металу робить хрест стійким до механічних пошкоджень, опадам і сезонним змінам температурних режимів.

Бронзові вироби

Оформлення місць поховання виробами з бронзи надає естетичну особливість надгробному пам’ятнику. Якість, зносостійкість і великий термін експлуатації роблять барельєфи, статуї, букви і інші декоративні елементи з бронзи популярними для установки.

У нашій компанії ви може замовити литі бронзові статуї моделі яких представлені в нашому портфоліо. Ми також виконуємо індивідуальні замовлення за вашими ескізами. А якщо потрібно створити ексклюзивну конструкцію, наші дизайнери допоможуть розробити неповторний ескіз, який втілять наші майстри.

Елементи декоративного оформлення

Для завершеності архітектурного ансамблю на місці поховання, часом необхідна установка додаткових прикрас, таких як:

 • Скульптури;
 • Лампадки;
 • Вази;
 • Лавки.

Наша виробнича компанія виготовляє додаткові декоративні і функціональні елементи оформлення з граніту, габро, мармуру і полімерграніта.

Ознайомтеся з нашим портфоліо, щоб подивитися існуючі моделі. Наші дизайнери створять для вас декоративний елемент унікальний і неповторний, повністю відповідний вашим очікуванням.

Послуги по догляду та благоустрою

У різних життєвих ситуаціях буває, що можливість догляду за могилами відсутня і це позначається на загальному вигляді поховання. Часто така обставина як переїзд за кордон позбавляє можливості утримувати могили померлих родичів доглянутими. У таких випадках ви можете замовити послугу догляду та благоустрою місця поховання в нашій компанії. Замовлення послуги можливий як для одноразового прибирання, так і на постійній основі.

Всі ключові особливості, такі як дні прибирання, необхідність догляду за клумбами, фарбування металевих елементів і інші, обговорюються в індивідуальному порядку перед укладенням договору.

В процедуру догляду та впорядкування місць поховання яка надається нашою компанією входять такі основні послуги, як:

 • Озеленення – висадка однорічних і багаторічних рослин;
 • Квіткове оформлення – прикраса могил живими і штучними квітами;
 • Оформлення квітників мармуровою крихтою – можливе створення різнобарвного малюнка;
 • Фарбування – фарбування огорожі (якщо необхідно), металевих пам’ятників і інших елементів, що знаходяться на місці поховання;
 • Прибирання – від виносу сміття до догляду за клумбами і квітниками – очищення від бур’янів і моху, при необхідності можлива додаткова обробка грунту;
 • Накриття в зимовий період і розпакування вазонів після настання тепла;
 • Демонтаж і вивіз старих конструкцій;
 • Підвіз і укладання землі.

Ми надаємо й інші послуги з благоустрою та догляду за місцями поховання. Щоб отримати повну інформацію про наші послуги і виконуваних робіт з виготовлення пам’ятників й оформленню місць поховань, зв’яжіться з нашими менеджерами за контактним телефоном, або надішліть запит на адресу електронної пошти.