Ритуальні послуги: переваги «Граніт»®


Наша компанія надає для клієнтів ритуальні послуги будь-якої складності. Ми обслуговуємо клієнтів регулярно, дивуючи високою якістю товарів і оптимальними пропозиціями. Компанія «Граніт»® має ряд переваг перед іншими компаніями:

Наші ключові особливості


Звертаючись в нашу компанію, ви отримуєте професійний, висококласний підхід і невисокі ціни на всі види послуг, що надаються.

Ритуальні послуги Київ
Працюємо по всьому Києву

Наша компанія працює по всьому Києву і області, включаючи правий і лівий берег Дніпра, місто Бориспіль. Ми надаємо послуги в Броварах, Позняках, Святошинському, Деснянському, Дарницькому, Дніпровському та інших районах міста. Від компанії «Граніт»® ви отримаєте якісні послуги, швидке реагування на дзвінки і запити, а також можливість гідно попрощатися з покійним за прийнятною ціною.

Ціни на ритуальні послуги
Ціни на ритуальні послуги

Компанія розробила кілька цінових пакетів для різного сегмента населення: економ, стандарт і еліт класи. Найчастіше наші клієнти задоволені якістю і кількістю послуг, які входять в один з перерахованих класів. Однак якщо ви хочете щось змінити або доповнити, то ви легко можете внести зміни в прайс, а наші фахівці на індивідуальній основі розрахують підсумкову вартість.

Ритуальна допомога
Оперативна робота

Компанія «Граніт»® швидко орієнтується в разі виникнення складнощів. Ми знаходимо рішення будь-яких питань і завдань в найкоротший час, пропонуючи для клієнтів можливість не переживати про поховання, а присвятити себе втіхою рідних і близьких. Всі послуги від компанії «Граніт»® наші клієнти отримують в короткий термін, а їх рівень залишається незмінно високим.

Замовити ритуальні послуги Київ

Ритуальне бюро «Граніт»® має великий досвід в організації похорону. Поєднання багаторічного досвіду і відповідального підходу до своєї роботи дозволяє нам організовувати похоронні послуги різного рівня складності. Ми добре справляємося як з «звичайними» похоронами, так і з розробленими за вимогами замовника.

Основа нашої роботи – максимально тактовно і якісно виконати всі бажання і вимоги клієнта незалежно від соціального статусу і фінансових можливостей. Девіз нашої ритуальної служби – допомагати тим, кого спіткало горе. Всього за кілька годин наші фахівці дадуть відповідь щодо вартості послуг і термінів їх виконання.

Співробітники нашої компанії делікатно подбають про проведення всіх необхідних процедур делікатно і швидко, так що ви нічого не помітите. Незалежно від фінансових можливостей, ми організуємо торжество швидко і якісно. Ви можете зателефонувати до нас в будь-який час доби, менеджери швидко скооперуються і дадуть відповідь на всі ваші запитання.

У важку хвилину буває складно зібратися з думками і підійти до організації похорону швидко. Щоб віддатися своїй скорботі, а не бігати по магазинах і інших закладах – ​​довірте організацію похорону нашому ритуальному агентству. Однак не все доступно для нашого агентства, деякі дії вам доведеться виконувати самостійно:

 • Викликати швидку і поліцію, які зроблять свої висновки і нададуть акт констатації смерті, а також протокол огляду.
 • Далі викликати нашого ритуального агента, який транспортує тіло в холодильні камери, допоможе спланувати та організувати похорон.
 • Лікарське свідоцтво про смерть вимагає численних документів і 2-4 години часу. Якщо у вас його немає – довірте отримання нашим фахівцям.
 • Отримати місце на кладовищі – у чому також допоможуть працівники підприємства.
 • Вибрати одяг для покійного і відвезти її фахівцям, які завідують холодильними камерами. Саме там покійного одягнуть і приготують до поховання.
 • Вибрати ритуальну атрибутику. Якщо з цим виникають труднощі, наші консультанти прискорять процес вибору і зроблять похорон ідеальними.

Родичам покійного доведеться зробити нелегкий вибір – поховання або кремація. Остання являє собою спосіб поховання, при якому тіло покійного спалюється в печі при температурі 1000 градусів 1-2 години до утворення попелу. В майбутньому прах передається родичам для подальшого поховання. Способів декілька: приміщення урни в сімейну могилу, розміщення в колумбарії або розвіяти прах.

Чому деякі віддають перевагу похованню, а не кремації. Справа в тому, що в багатьох культурах вірять, що смерть – це тривалий сон, а поміщаючи людське тіло в труну і землю, душа отримує можливість жити вічно. Зробити вибір між похованням і кремацією буває важко. Однак пам’ятайте, на чому б ви не зупинилися, ви все зробите правильно.

Весь список ритуальних послуг

Наше ритуальне бюро надає весь перелік послуг з поховання, починаючи від оформлення документів і закінчуючи похованням або кремацією. Всі різновиди ритуальних послуг:

 1. Комплексна організація похорону від нашого похоронного бюро включає в себе: підготовку документів, приготування потрібної атрибутики, а також організація самого поховання.
 2. Міжнародні перевезення померлих являють собою процес транспортування тіла покійного в рідну країну.
 3. Ритуальні товари для якісного поховання.
 4. Труни на вибір в залежності від зростання і ваги покійного.

У нас ви отримаєте комплексний підхід до поховання, що допоможе вам отримати можливість віддатися горю, а не бігати за довідками, документами і атрибутикою для поховання.

  Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

   Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання