Ритуальні послуги: переваги «Граніт»®


Наша компанія надає для клієнтів ритуальні послуги будь-якої складності. Ми обслуговуємо клієнтів регулярно, дивуючи високою якістю товарів і оптимальними пропозиціями. Компанія «Граніт»® має ряд переваг перед іншими компаніями:

Наші ключові особливості


Звертаючись в нашу компанію, ви отримуєте професійний, висококласний підхід і невисокі ціни на всі види послуг, що надаються.

Працюємо по всьому Києву
Працюємо по всьому Києву

Наша компанія працює по всьому Києву і області, включаючи правий і лівий берег Дніпра, місто Бориспіль. Ми надаємо послуги в Броварах, Позняках, Святошинському, Деснянському, Дарницькому, Дніпровському та інших районах міста. Від компанії «Граніт»® ви отримаєте якісні послуги, швидке реагування на дзвінки і запити, а також можливість гідно попрощатися з покійним за прийнятною ціною.

Ціни на ритуальні послуги
Ціни на ритуальні послуги

Компанія розробила кілька цінових пакетів для різного сегмента населення: економ, стандарт і еліт класи. Найчастіше наші клієнти задоволені якістю і кількістю послуг, які входять в один з перерахованих класів. Однак якщо ви хочете щось змінити або доповнити, то ви легко можете внести зміни в прайс, а наші фахівці на індивідуальній основі розрахують підсумкову вартість.

Оперативна робота
Оперативна робота

Компанія «Граніт»® швидко орієнтується в разі виникнення складнощів. Ми знаходимо рішення будь-яких питань і завдань в найкоротший час, пропонуючи для клієнтів можливість не переживати про поховання, а присвятити себе втіхою рідних і близьких. Всі послуги від компанії «Граніт»® наші клієнти отримують в короткий термін, а їх рівень залишається незмінно високим.

Ритуальні послуги м. Київ

Ритуальна агенція у м. Київ «Граніт»® надає повний комплекс ритуальних послуг на найвищому рівні якості. З 2014 року на ринку Києва та Київської області ми допомогли тисячам клієнтів провести похоронний процес та зняли безліч турбот з їхніх плечей. Окрім послуг ритуального бюро, компанія спеціалізується на виробництві гранітних пам’яток та похоронної атрибутики, маючи власні потужності з видобутку граніту та інших кам’яних порід.

Ритуальні послуги можна замовити двома способами: 

 • комплексна організація похорону;
 • будь-яка послуга зі списку окремо.

Менеджери компанії при вашому зверненні нададуть грамотну консультацію безкоштовно з ритуальних послуг та дадуть відповіді на будь-які питання щодо нашого сервісу. За потреби наш фахівець виїде на місце і надасть консультації та допомогу з організацією процесу наживо.

Спокій клієнтів — пріоритет №1

Наша команда розуміє, як важко пережити втрату близької людини, особливо коли смерть приходить несподівано. Наш ключовий пріоритет у роботі — мінімізація участі замовників у організації похоронного процесу. Надання ритуальних послуг відбувається під ретельним контролем наших агентів, що унеможливлює будь-які форс-мажори. Завдяки налагодженій системі за довгі роки роботи як ритуальне бюро, всі клієнти не помічають тягаря збору необхідних документів, пошуку місця на цвинтарі, а також придбання ритуальних товарів для церемонії прощання.

Які ритуальні послуги ми надаємо?

У нашому розпорядженні є можливість надавати не лише стандартні послуги ритуальної агенції, а й будь-які нестандартні побажання клієнтів у рамках організації похоронного процесу. Нижче наведено список найпоширеніших послуг.

Наші ритуальні послуги у м. Київ та області:

 • Організація похорону;
 • Кремація;
 • Перевезення тіла Україною;
 • Послуги моргу;
 • Виклик ритуального агента;
 • Перепоховання (ексгумація) тіла;
 • Поминальні обіди;
 • Оренда ритуальної зали для прощання;
 • Оренда катафалка різних класів.

А також ряд інших можливостей, детальніше про які ви зможете дізнатися за контактами, вказаними на сайті або в онлайн-чаті поставивши запитання менеджерові. Оперативність відповіді та всебічної допомоги гарантуємо.

Ціни на ритуальні послуги у Києві

Назва пакету ритуальних послуг (похорон)Ціна на ритуальні послуги (кремація)Ціна на ритуальні послуги (погребіння)
Пакет послуг “Економний”3500 гривень4500 гривень
Пакет послуг “Стандартний”4500 гривень13000 гривень
Пакет послуг “Елітний”150000 гривень

Що необхідно зробити самостійно?

Хоча наш процес надання послуг і побудований так, щоб скоротити участь клієнтів у організаційних питаннях до мінімуму, все-таки деякі дії необхідно зробити самостійно. Зазвичай це обмежується викликом відповідних служб при виявленні смерті близької людини.

Що треба зробити насамперед:

 1. Викликати швидку допомогу (103) – лікар повинен констатувати смерть та скласти відповідний акт. За наявності історії хвороби, яка передує смерті – зверніться до сімейного лікаря, який видасть лікарське свідоцтво про смерть пацієнта.
 2. Викликати поліцію (102) – вбрання має приїхати, оглянути місце смерті та тіло для фіксації природності процесу. При необхідності вони можуть відправити тіло на судово-медичну експертизу.

Це перші кроки, які необхідно зробити самостійно при смерті родича чи іншої близької людини. Наступним кроком необхідно звернутися до нашого ритуального агентства і ми подбаємо про інше. Ваша участь знадобиться лише у виборі способу поховання (поховання чи кремація), виборі костюма (ми запропонуємо варіанти), а також в інших питаннях за бажанням.