Бальзамування тіла м. Київ

Процедура бальзамування тіла є обробкою тіла покійного з метою відновлення і збереження гарного зовнішнього вигляду на певний проміжок часу. Бальзамування тіла в ритуальній агенції «Granite» допомагає призупинити посмертне руйнування тканин шкіри за допомогою консервуючих речовин. Сучасні методи, які ми використовуємо в роботі, засновані на введенні в тканині засоби засновані на формаліні, гліцерині, сулемі та інших компонентах.

Замовити послугу бальзамування тіла у м. Київ та Київській області можна звернувшись до нашої ритуальної агенції, менеджери нададуть вам безкоштовну консультацію з питань підготовки до похорону, а також їх організації.

 

Замовити бальзамування тіла у м. Київ та області:

  Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

  *наші фахівці проконсультують за ціною послуги та нададуть знижку по можливості.

  Коли потрібно бальзамувати тіло?

  Питання збереження тіла за допомогою бальзамації тіла — особистий вибір родичів покійного, ніхто не може зобов’язати проводити цю процедуру або нав’язувати її. Основна причина звернення родичів за проведенням бальзамації – це необхідність надати тілу покійного нормального вигляду, особливо якщо смерть супроводжувалася тривалими та тяжкими хворобами.

  Виділяють ще кілька обставин для замовлення бальзамування:

  • майбутнє транспортування тіла на велику відстань;
  • проведення похоронного процесу у спекотну погоду;
  • відкладання терміну поховання на невизначений термін;
  • бажання провести гарний і пишний похорон;

  А також низка інших обставин. Нерідко до бальзамування тіла вдаються в криміналістиці – при необхідності проведення розтину або упізнання, потрібне припинення процесу розкладання тканин та органів.

  Методи бальзамування тіла

  Спосіб забальзамування тіла визначається в індивідуальному порядку, залежно від ваги та особливостей будови тіла померлого. Також враховується проміжок часу, який минув з моменту смерті та факту розтину. Сучасні технології використовують такі методи: ін’єкційний, порожнинний, поверхневий та судинний. 

  Найпоширенішим методом є ін’єкційний – він ефективний за необхідності зберегти лише основні видимі ділянки тіла, які не приховані одягом. У м’які тканини вводяться уколи з необхідним засобом, а рівномірного розподілу проводиться легкий масаж. Також нерідко застосовують артеріальні або судинні методи, які ґрунтуються на введенні складу у судини померлого.

  Результат бальзамування 

  В результаті процедури бальзамування тіла воно набуває приємного зовнішнього вигляду, який був до смерті. Тканини шкіри згладжені та мають здоровий відтінок. Зникають трупні плями і усувається якийсь неприємний запах від тіла. Процедура дозволяє провести церемонію прощання гідно, нормальний зовнішній вигляд покійного дозволяє подумки повернутися в добрі часи, коли він живий.