Надаємо наступні похоронні послуги


Ми організовуємо похорон в Києві і області, компанія бере на себе всі дії, які властиво виконувати родичам покійного, дозволяючи йому відійти від цих справ і присвятити себе розрадам рідних і близьких. Звертаючись за допомогою в ритуальне бюро, наші клієнти забувають про те, що таке процес поховання. Все, що потрібно зробити - прийти на похорон і попрощатися зі своїм родичем.

Скільки коштує похорон у Києві?


Компанія «Граніт»® спеціалізується на наданні ритуальних послуг. Ми пропонуємо як комплексні послуги, так і окремо. Саме тому ціни на надані роботи розраховуються індивідуально для кожної людини. У нас розроблені 3 основних плани, які задовольнять різний контингент клієнтів.

Економ похорон
Економ похорон

В цей тип послуг входить труна, обшита тканиною, покривало і подушка для покійного. Надгробний хрест виготовлений з дерева, 2 штучних вінка, церковний набір аксесуарів, автобус катафалк на 20 осіб, похоронна бригада з 4 чоловік, доставка всього ритуального приладдя. В цей тип організації похорону також входить проведення поховання.

Вартість кремації в умовах цього типу - 3500 грн, ціна похорону - 4500 гривень.

Стандарт похорон
Стандарт похорон

У стандартний комплекс послуг входить труна, обшита тканиною з атласу і з полірованими накладками, атласне покривало і подушка, церковний набір, пара рушників. Хрест виготовлений з дуба, додатково надається катафалк автобус на 20 осіб (Мерседес), 4 вінка з штучними квітами, похоронна бригада на 4 людини, священик для проведення служби. Також в ці послуги входить ритуальний агент, оформлення всієї необхідної документації, фотопортрет покійного, доставка ритуальних предметів.

Вартість кремації - 4500 грн, а похорону - 13 000 гривень.

Елітний похорон
Елітний похорон

Елітний тип поховання передбачає собою VIP труну, покриту лаком з двома кришками, елітний похоронний комплект, церковний набір, 2 рушники і хустки, ексклюзивний хрест, 4 вінка з живих квітів і унікальна ікебана. Додатково надається автобус на 20 осіб марки Мерседес, супровід медичної допомоги, VIP катафалк, похоронна бригада на 6 осіб, священик, церемоніймейстер, ритуальний агент з повним супроводом, оркестр, оформлення всієї документації, фотопортрети в кількості 2 штук, ліфт для спуску труни, шатер на місці, прикраса могили текстилем і доставка ритуальних предметів.

Вартість цього плану послуг - 150 000 гривень.

Організація похорону: Київ і Київська область

Смерть людини горе для всієї родини. Родичі відчувають потужний емоційний стрес. Крім цього, на їх плечі лягає підготовка до похоронного процесу, включаючи організаційні моменти. Щоб не наражатися на ще більшому стресу, довірити організацію похорону вартує спеціалізованим компаніями, які подбають про прощання і поховання покійного згідно прохання родичів.

Особливості організації похорону

Організація поховання – важливий етап, в рамках якого відбувається прощання з покійним. В процесі важливо передбачити всі деталі похорону, щоб надалі близьким не довелося відволікатися і вони могли неспішно попрощатися з померлим. Компанія «Граніт» пропонує повний комплекс послуг з організації та проведення похорону в столиці і в області. Основною перевагою ритуального агентства є тактовність, прагнення професійно організувати похорон. Компанія має в своєму розпорядженні штат кваліфікованих фахівців, які подбають про проведення похорону на високому рівні. Врахують всі деталі, займуться оформленням документації, що позбавить близьких від паперової тяганини, витрати сил і часу.

Організація похорону включає в себе:

 1. Підготовчі заходи тіло готують до церемонії прощання. Проводять бальзамування, грим, створення зачіски.
 2. Оформлення документації без участі родичів.
 3. Підбір похоронних аксесуарів, включаючи виготовлення труни, вибір одягу та ін.
 4. Фахівці компанії оформлять зал, в якому передбачається проведення прощання.
 5. Обговорення деталей, пов’язаних з методом поховання. Це може бути кремація, класичне поховання на кладовищі. В рамках послуги поховання узгоджується з адміністрацією цвинтаря, зазначається час та дата прощання.
 6. Вибір транспорту, який буде використовуватися для транспортування труни, перевезення людей.
 7. Підбір закладу для проведення поминального обіду. В рамках цієї послуги узгоджується меню.

Тільки кваліфіковані фахівці здатні забезпечити високий рівень проведення похорону. Клієнтам забезпечуємо індивідуальний підхід і уважне ставлення.

Як почати організацію похорону

Перше, що необхідно зробити людині, що зіткнулася зі смертю близької людини – зв’язатися з фахівцями ритуального агентства «Граніт». Наш фахівець виїде за вказаною адресою і надасть детальну консультацію. Як правило, виїзд здійснюється протягом години після формування заявки. Агент компанії роз’яснить усі особливості підготовки до похорону, а також візьме на себе всі пов’язані з цим завдання. У нашій компанії працюють тільки досвідчені фахівці, які забезпечать висококласний сервіс незалежно від бюджету, який є у розпорядженні клієнта. Ми гарантуємо оперативне надання послуг, яке вдало поєднуються з розумною ціною.

Підготовка до похоронів силами професіоналів

Щоб організувати поховання, знявши з родичів всі турботи, важливо бути в курсі специфіки і нюансів, властивих подібним завданням. Співробітник агентства зважатиме на можливі форсмажорні випадки, підбере оптимальний вихід з будь-якої ситуації, що склалася. Маючи багаторічний досвід, співпрацюючи з фахівцями в суміжних сферах, ми знайдемо вихід як з стандартної, так і незвичайної ситуації.

Надаємо послуги з організації похоронів протягом багатьох років. За час діяльності детально освоїли сценарії і особливості заходів. Замовляючи послугу у нас, ви віддаєте перевагу можливості не витрачати емоційні ресурси, сили і час на організаційні питання. З нами ви зможете спокійною попрощатися з коханою людиною.

Звертаючись до нас, клієнт отримує наступний ряд переваг:

 1. Організація похорону без залучення посередників, що гарантує чесні ціни.
 2. Повний спектр послуг: організація вивезення тіла з моргу, ексгумація при необхідності, пошук закладу для поминального обіду, ритуальний транспорт, поховання, виготовлення пам’ятників, наявність похоронних аксесуарів і багато іншого.
 3. Ви можете розраховувати на цілодобову підтримку, доступну в телефонному режимі, по електронній пошті, в онлайнформаті.
 4. Пропонуємо кілька пакетів, серед яких можна вибрати як економний, так і преміальний варіант. Незалежно від вартості пропозиції, клієнт отримає повний спектр якісних послуг.
 5. З клієнтами укладаємо договір, забезпечуємо повний супровід під час похорону.
 6. У нас ви можете замовити як пакет послуг, так і окреме завдання.

Щоб замовити послугу або отримати консультацію, зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом. Відповімо на всі наявні питання, надамо моральну підтримку, підкажемо, що потрібно робити в ситуації, якщо померла близька людина.