Міжнародні перевезення померлих (вантаж 200)

Компанія «Граніт»® пропонує своїм клієнтам можливість транспортувати тіла покійних в Україну з інших країн для поховання на рідній землі. У нас є зв’язки практично в будь-якій країні, що дозволяє транспортувати тіло туди, куди потрібно нашому клієнтові. У разі необхідності, представник нашої компанії бере на себе відповідальність і їде в іншу країну, де оформляє документи, необхідні для поховання і транспортування.

Наша компанія пропонує вашій увазі повну юридичну підтримку на кожному з етапів, які пов’язані з перевезенням тіл померлих, в тій чи іншій країні з контингенту. У нас є сертифікат на право продажу авіаційного транспортування, що дало можливість користуватися послугами таких компаній з авіаперевезень, як: AirFrance, Fly Dubai, МАУ, KLM, British Airways, Lufthansa.

Наші співробітники мають необхідні знання в сфері законодавства країн Європи, СНД, США, що дає можливість оформити всі потрібні документи за короткий період часу. Ми офіційно працюємо з будинками повноцінного комплексу з надання ритуальних послуг в СНД, США та інших країнах. Персонал компанії «Граніт»® підготує тіло померлого для транспортування, відкладе процес розкладання і дозволить родичам і близьким поховати гаряче кохану людину в його рідній країні в місці, де поховані його батьки та інші родичі.

Наша ритуальна служба готова організувати пошук останків громадян України по всіх країнах, провести ексгумацію і перепоховати останки на рідній землі, поруч з родичами. В спектр наших послуг також входять організаційні питання щодо поховання, такі як поховання і кремація, в залежності від того, що актуально для родичів. Відповідно до міжнародних санітарних вимог, тіло розміщують в транспортувальний контейнер, повністю герметичний, який в разі потреби можна комплектувати деякими додатковими фільтрами.

Ціни на організацію авіаперевезення

Для того щоб переліт пройшов успішно, необхідно:

  • AWB;
  • Упаковка;
  • Апостиль;
  • Спеціальний контейнер;
  • Складання документів;
  • Оформлення на митному контролі;
  • Транспортування вантажу в аеропорт;
  • Отримання всіх дозвільних документів;
  • Оформлення вантажу на терміналі.

Маючи все перераховане вище, можна захоронити покійного в будь-якій країні і місті, де того зажадає клієнт. Компанія «Граніт»® пропонує максимально лояльні ціни на процес транспортування в будь-яку країну, що дає можливість провести процес поховання там, де потрібно.

Від нещасних випадків практично неможливо застрахуватися. Наша компанія прекрасно це все розуміє і пропонує для наших клієнтів ідеальну альтернативу – транспортувати тіло померлого на його батьківщину, дозволивши йому спочивати на рідній землі разом з іншими померлими рідними і близькими. У нас є представництва в країнах Європи і Азії, що дозволяє оформляти документи за кілька днів і швидко транспортувати тіло в цинкових трунах в потрібну країну.

Великий досвід роботи в цих питаннях дає нашим клієнтам можливість транспортувати померлого, не стикаючись з формальними неприємностями. У нас є ліцензія і складений дозвіл, що істотно полегшує процедуру оформлення транспортування і отримання дозволу на поховання.