Оренда катафалка м. Київ

оренда катафалку на похоронПісля смерті близької людини виникає велика низка проблем пов’язаних з організацією похорону: послуги моргу, поминальний обід, оренда катафалка в Києві та безліч супутніх послуг. Одним із непростих завдань буде транспортування труни з моргу до ритуальної зали для прощання, а потім — на цвинтар, до місця поховання. Для такої мети звичайний автомобіль не підходить у зв’язку з необхідністю дотримуватись ряду рекомендацій санітарно-епідеміологічної служби.

Експерти в організації похорону “Granite.ua” мають власний автопарк катафалків: від стандартних до елітних варіантів, розрахованих на різну кількість персон-супроводжуючих. Здійснимо перевезення катафалком по м. Київ та області на найвищому рівні. Для оформлення замовлення залиште заявку за формою нижче або зверніться до будь-яких контактів на сайті.

 

Замовити транспорт на похорон:

  Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

  Вибір катафалка для транспортування покійного

  У такі моменти думаєш не головою, а серцем. Тим не менш, потрібно зібратися і знайти оптимальний варіант для того, щоб провести покійного гідно і з комфортом. Щоб вибрати спосіб для перевезення покійного і не помилитися, необхідно враховувати кілька факторів. 

  Ключові серед них:

  • кількість супроводжуючих, якщо вони будуть;
  • маршрут, початкова точка та кінцева;
  • наявність ременів для фіксації;
  • місце у багажному відділенні для атрибутики.

  Спеціалізовані автомобілі мають дозвіл на безперешкодний в’їзд на територію цвинтаря. Ритуальна агенція Granite.ua надає великий модельний ряд, серед якого можна замовити автомобіль будь-якого класу. Якщо це пишні похорони з безліччю супроводжуючих, необхідні додаткові місця в салоні автомобіля.

  Кожен катафалк за правилами оснащується системою кондиціювання, проходить регулярну санітарну обробку. Щоб уникнути проблем, компанія з надання таких послуг враховує всі ризики, ретельно продумує маршрут і планує час. При цьому співробітники поводяться тактовно і не кваплять. Такі автомобілі проходять обов’язково планові техогляди, оскільки поломки у разі неприпустимі.

  Необхідність оренди катафалка

  Ритуальний транспорт використовується не тільки для транспортування з дому на цвинтар або морг. Такий автомобіль перевозить тіло до крематорію або доставляє вантаж 200. Остання послуга особливо актуальна, якщо тіло прибуває на залізничний вокзал або в аеропорт. 

  Незалежно від мети замовлення спеціалізованого автомобіля, оренда ритуального транспорту приносить кілька переваг, серед них:

  • суворе дотримання термінів;
  • водії з досвідом такого транспортування;
  • бездоганний технічний стан автомобілів;
  • тактовний та ввічливий сервіс;
  • фіксована вартість перевезення.

  При оренді катафалка будь-якого класу нашим бюро гарантується дотримання всіх термінів та стандартів якості обслуговування. До вас приїде чистий, дезінфікований автомобіль з необхідною кількістю посадкових місць і обладнанням. Також будуть підготовлені всі необхідні документи та інші юридичні нюанси для транспортування тіла.