Оренда ритуальної зали м. Київ

оренда ритуальної зали для прощання

Біль від втрати близької людини приходить раптово, і найчастіше хочеться віднести її від будинку і провести обряд прощання з покійним у спеціалізованому ритуальному залі. Однак, подібне приміщення має відповідати певним критеріям для максимального комфорту тих, хто запрошений на прощання.

Оренда ритуальної зали в “Granite.ua” гарантує вам високий рівень сервісу та повністю обладнані приміщення. За наявності додаткових побажань ми обов’язково їх враховуємо. Для замовлення зверніться за формою нижче або будь-яким контактним даним на сайті, ритуальний агент допоможе як з орендою ритуального залу, так і з комплексною організацією похоронного процесу.

 

Критерії вибору залу для прощання з покійним

Ритуальне приміщення спеціально оснащене всім необхідним для такої прощальної церемонії. Тут є все для комфорту тих, хто прийшов попрощатися із покійним. При виборі прощального приміщення потрібно враховувати кілька особливостей.

Оренда ритуальної зали для прощання:

  Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

  Критерії вибору ритуальної зали:

  • зручна транспортна розв’язка;
  • необхідна місткість;
  • встановлений у центрі постамент для труни;
  • наявність необхідної атрибутики;
  • проведення санітарної обробки.

  У запрошених гостей має бути можливість комфортно дістатися церемонії, тому розміщення зали — важливий аспект. У нашому розташуванні є ритуальні зали в різних точках Києва та області, що дозволяє вибрати приміщення поряд з цвинтарем або іншим необхідним місцем.

  Інтер’єр включає всі необхідні ритуальні елементи: квіткові композиції, свічки, вінки, ікони, а для комфорту учасників церемонії є зручні сидячі місця. Після кожного заходу зал проходить ретельну дезінфекцію, а приміщення добре провітрюється. Додатково, для надання атмосфери в приміщенні виключаються різні сторонні звуки, які могли б перешкодити процесу, а якщо є бажання, можна замовити музичний супровід церемонії.

  Зручність оренди ритуальної зали для прощання

  і комфорт при прощальній церемонії – вкрай важлива складова похоронного процесу. Самостійно підготувати приміщення в будинку для прощання та відспівування – завдання складне, тому орендувати готову залу та довірити оформлення ритуальним агентам “Granite.ua” є найкращим варіантом. Економія моральних та фізичних сил після втрати близької людини допомагає легше впоратися з болем.

  Комплексне обслуговування від “Granite.ua” включає:

  • постамент для труни з тілом;
  • місце для кришки труни;
  • зручні сидіння для гостей;
  • простір для квітів та вінків;
  • область для релігійної атрибутики

  За бажанням є можливість встановити “трибуну” для тих, хто хоче сказати кілька слів про померлого. Про всі додаткові опції можна дізнатися у менеджера в онлайн-чаті або за будь-якими контактними даними.