Перевезення тіла померлого по Україні

перевезення померлих УкраїнаУ разі смерті людини далеко від дому, необхідно транспортувати тіло до рідного міста для поховання. Такі перевезення називаються “Вантаж 200” і можуть здійснюватись як всередині України, так і з-за кордону. Самостійно займатися перевезенням тіла покійного — складне завдання через необхідність урахування умов транспортування та збирання необхідних документів. Компанія “Granite.ua” пропонує комплексні ритуальні послуги, включаючи перевезення вантажу 200. Для розрахунку вартості необхідно звернутися до наших менеджерів в онлайн-чаті або за номером телефону. Ви отримаєте консультацію з необхідних документів та інших питань одразу після звернення. 

Доступні напрямки транспортування тіла:

 • територією України до іншого міста;
 • в Україну з іншої країни;
 • з України до будь-якої іншої країни.

Ціни на перевезення тіла

Вартість може відрізнятися в залежності від напрямку та нюансів перевезення. Детальний розрахунок здійснюється за запитом у менеджера. У випадку, якщо з тілом не проведено попередніх необхідних процедур, наприклад бальзамування — ми можемо запропонувати цю послугу.

Ціна транспортування тіла померлого:

 • по Україні: ~5 грн/1 км;
 • по країнах Європи: 1,5 євро/1 км;
 • перевезення авіатранспортом: 5 доларів/1 км.

Замовити транспортування тіла по Україні:

  Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

  Правила транспортування тіла Україною

  Відповідно до пункту 5 постанови Головного державного санітарного лікаря України №28 від 01.07.1999 перевезення тіл померлих передбачає низку правил, обов’язкових до виконання. Перевезення тіла територією України до іншого міста до місця поховання дозволяється будь-яким транспортом. У разі транспортування залізничним або авіатранспортом необхідно провести попередню бальзамацію і покласти тіло в герметично запаяну металеву труну, яка поміщена в дерев’яний ящик. Одним із обов’язкових документів для перевезення тіла в інше місто/область є довідка-дозвіл від місцевої санітарно-епідеміологічної станції, яка видається лише у разі якщо термін перевезення не перевищує 5 днів. На транспортування праху в урні ці вимоги не поширюються.

  Процес перевезення тіла компанією “Granite.ua”

  Детальну інформацію щодо процесу транспортування надасть менеджер після отримання необхідних вступних даних, залежно від різних умов процес може змінюватися. 

  Але здебільшого все складається з 4-х етапів:

  1. Збір необхідних документів та дозволів.
  2. Підготовка тіла до транспортування.
  3. Перевезення тіла до місцевого моргу.
  4. Зустріч на місці та передпохоронна підготовка.

  Компанія Granite надає не тільки можливість замовити перевезення вантажу 200, а й інші ритуальні послуги, починаючи від моделювання та створення пам’ятника, до комплексної організації похорону.