Поминальні обіди м. Київ

поминальні обіди м. КиївПоминальні обіди – християнський традиційний ритуал, який проводиться після поховання покійного. Родичі, друзі, знайомі та інші близькі люди збираються за одним столом, щоб вшанувати пам’ять. Практично у всіх випадках прийнято проводити поминальний обід на 3-й день після смерті, 9-ий, 40-ий і через рік. Проте, останнім часом все частіше 9-й день пропускається і замість обіду просто лунають цукерки та печива людям із проханням згадати померлого.

Ритуальне агентство «Granite» пропонує послуги з проведення поминальних обідів у Києві та області, а також комплексну організацію похорону за бажання клієнта. Для замовлення необхідно звернутися до онлайн-чату або за вказаними номерами телефонів на сайті.

Як проводяться поминальні обіди?

Зазвичай, захід проводиться в спеціально підготовленому залі кафе або ресторану, без випадкових відвідувачів або інших компаній для уникнення будь-яких перешкод у прощанні з покійним. Можливе застосування додаткових декорацій або музичного супроводу за бажанням замовників.

Декілька рекомендацій до проведення поминального обіду:

 1. На столі бажано присутність страв, які подобалися померлому за життя.
 2. Захід не варто затягувати, оскільки це не застілля.
 3. Не варто ставити на стіл дуже багато алкогольних напоїв.
 4. Якщо день поминок співпав із постом, необхідно враховувати його при складанні страв.

Втім, остаточне рішення про формат проведення заходу завжди приймає замовник, а ми орієнтуємось на Ваші побажання при організації.

Поминальні обіди з Granite.ua: переваги

Наша компанія має багаторічний досвід проведення поминальних обідів, завдяки чому будь-які проблеми з організацією або у процесі заходу – виключені. У нашій базі є безліч десятків закладів, що надають приміщення та кухню під поминки: біля цвинтаря, вдома або в будь-якому закладі, що сподобався.

Ціна проведення поминального обіду у м. Київ – від 150 грн/ос (за гостя), вартість зростає залежно від обраного меню та додаткових побажань клієнтів. Ми готові допомогти в організації обіду під будь-який бюджет та вимоги.

Довірити проведення заходу досвідченим професіоналам із ритуального бюро – значить зберегти багато часу та сил на самостійній підготовці. У скорботний період особливо важко займатися організаційними питаннями, тому від вас необхідна буде лише основна інформація про кількість пам’ятників, побажання в декораціях і меню. Про решту подбають наші фахівці.

Райони Києва, в яких ми надаємо послуги:

 • Голосіївський р-н;
 • Дарницький р-н;
 • Деснянський р-н;
 • Дніпровський р-н;
 • Оболонський р-н;
 • Святошинський р-н;
 • Солом’янський р-н;
 • Шевченківський р-н.

А також у всій Київській області.