Послуги моргу м. Київ

послуги моргуПісля смерті, для збереження тіла у первісному вигляді та подальшої підготовки до похоронного процесу – рекомендується поміщати тіло у спеціалізований морг із камерами зберігання для тел. Клопіт пов’язаний зі смертю часто стає непростою ношею для близьких, особливо на тлі емоційних переживань. Спеціалісти ритуального бюро при компанії «Granite.ua» надають повний комплекс послуг моргу в Києві та області, починаючи від транспортування тіла та зберігання, закінчуючи повною підготовкою покійного до похорону. Крім платних послуг моргу, ми можемо взяти весь процес організації похорону на себе, підготувавши все на найвищому рівні без зайвих проблем для замовників.

 

Ціни на послуги моргу

Наше ціноутворення суворо контролюється відповідно до ринкової пропозиції. Ми завжди намагаємось надавати клієнтам найкращий сервіс за розумну вартість. На вартість можуть впливати додаткові переваги клієнтів, дізнатися про фінальну суму можна, зв’язавшись по контактах на сайті.

Прайс-лист на основні послуги:

Назва послуги моргу

Ціни (вартість)

Транспортування тіла у морг

1200 грн

Зберігання тіла у морзі

600 грн / доба

Бальзамація тіла

400 грн

Одягання тіла

від 2000 грн (залежить від одягу)

Транспортування тіла на цвинтар або у крематорій

1800 грн

Замовити послуги моргу:

  Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

  Перелік послуг моргу

  «Granite.ua» надає повний комплекс необхідних послуг в Києві, починаючи від транспортування тіла до моргу, закінчуючи підготовкою до похорону та організацію самого процесу. Наші менеджери детально проконсультують Вас в онлайн-чаті або телефонному режимі. Ознайомитись з повним переліком комплексних ритуальних послуг – за посиланням.

  Транспортування тіла в морг

  При необхідності наш водій на спеціалізованому автомобілі приїде на необхідну адресу і транспортує тіло в морг, де воно зберігатиметься до церемонії в кращих умовах і пройде повний цикл підготовки. Також є можливість перевезення тіла на саму церемонію поховання або кремування.

  Зберігання тіла у морзі

  Зберігання тіла у спеціалізованій холодильній камері є важливою рекомендацією. Через теплу температуру приміщення, в якому знаходиться покійний, швидше з’являються трупні плями та інші деформації тіла. У холодильних камерах моргу суворо дотримується температурний режим (+2°C), який перешкоджає передчасному розкладанню тканин. Ціна зберігання тіла у холодильній камері моргу (Київ та область) – 600 грн на добу.

  Бальзамування тіла

  Для приведення тіла в належний вигляд доступна послуга бальзамації тіла, в яку входить: омивання, стрижка, послуги косметолога та парфумера. Після виконання всіх процедур, тіло набуває вигляду, який схожий на той, що був за життя. Наступним етапом є фінальна підготовка до похорону (вдягання). Ціна комплексу послуг – 400 грн одноразово.

  Підготовка до похорону

  У разі відсутності необхідного одягу для покійного, ми можемо підібрати необхідні речі відповідно до Ваших вимог та побажань. В наявності є одяг різної цінової категорії, початкова ціна комплекту – 2000 грн.