Прибирання могил м. Київ

Доглянута та чиста територія поховання близької людини завжди привертає увагу та приємна очам перехожих та самих родичів. Але процес прибирання могил потребує значної частини часу та сил, чого не завжди вистачає. Також, для якісного упорядкування пам’ятника та прилеглої території (всередині та зовні огорожі) необхідно мати деякі знання та досвід. У таких випадках, коли немає власного ресурсу для прибирання могили, рекомендуємо звернутися до нашого професійного ритуального бюро. Наші фахівці проведуть повний комплекс послуг з облагородження могили в необхідну дату, за найвищою якістю.

Регулярність догляду за надгробком

В основному, багато людей проводять прибирання пам’ятників у дві дати: на проводи (друга неділя після Великодня) та на день народження померлого. Зазвичай, цих дат вистачає підтримки базового порядку. Але все одно могилка може зарости травою або забруднитися через несприятливі погодні умови за дуже короткий час.

Фахівці рекомендують в ідеальному варіанті проводити стандартне прибирання від 3-х разів на рік. В ідеалі, перед та після настання холодів, а також у проміжку – влітку. Капітальне полірування стели з використанням спеціальних засобів залежно від каменю 1 раз на 3-5 років. Прибирання на могилі з такою частотою дозволить підтримувати місце у хорошому стані та зберігати первісний вигляд гранітного пам’ятника десятиліттями.

Замовити прибирання могили:

  Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

  Вартість прибирання могил у Києві

  Вартість даної послуги може залежати від різних факторів і розраховується індивідуально для кожного окремого випадку. При формуванні ціни зазвичай оцінюється ступінь забруднення місця поховання, обсяг робіт і необхідних додаткових послуг, а також погодні умови та пора року. Однак, підсумкова вартість все-таки залишається низькою і для збереження своїх сил і часу – набагато вигідніше звернутися до фахівців. Менеджери нашої компанії проконсультують вас в онлайн-чаті або за номерами телефонів щодо нюансів надання послуги прибирання могил у Києві.

  Назва послугиЦіна
  Прибирання могиливід 1200 гривень
  Ремонт пам’ятникавід 700 гривень

  *Ціна залежить від кількості необхідних доп. послуг та додаткових факторів, більш точні цифри можна дізнатися зателефонувавши за номерами на нашому сайті.

  Як ми прибираємо могили у Києві?

  Ми розуміємо, наскільки важливо нашим клієнтам отримати якісний результат без витрати власної енергії не тільки на саме прибирання, але й на процес замовлення послуги. Менеджери ритуального бюро «Granite» мають багаторічний досвід у цій сфері та знають усі необхідні нюанси, що дозволяє розпочати завдання у найкоротші терміни. Також ми надаємо опцію постійного обслуговування могилки на всіх кладовищах Києва.

  догляд за могилами у Києві

  Кладовище, на яких можна замовити прибирання могили:

  • Дарницьке;
  • Совське;
  • Берковецьке;
  • Лук’янівське;
  • Святошинське;
  • Лісове;
  • Куренівське;
  • Шулявське;
  • Жулянське;
  • Північне.

  Також, наші фахівці виїжджають і на будь-які інші цвинтарі в Києві та області: Звіринецьке, Троєщинське, Бортницьке, Біличанське, Південне, Байкове, Пирогівське, Солом’янське, Пуща-Водицьке.

  При збиранні ми проводимо повний комплекс заходів, які необхідні для приведення могили в належний вигляд: капітальне миття стели з поліруванням, очищення навколишньої території від сміття, гілок і трави, підсипання щебеню або піску, забарвлення пам’ятника та огорожі за потреби. Також, додатково надаємо послуги з ремонту та відновлення пошкоджених пам’яток.