Ритуальні товари та приладдя для похорону в Києві

Потрапивши в магазин з продажу ритуального приладдя, кожна людина губиться і не знає, що саме потрібно вибирати і купувати для поховання. При покупці потрібно переглянути і вибрати все, щоб гідно провести родича в інший світ. Наша компанія «Граніт»® розуміє всю біль втрати кожної людини, тому ми відкрили ритуальний магазин, де наші клієнти і покупці можуть вибрати ті деталі, які найбільше підійдуть для поховання. У нас представлений широкий асортимент товарів різного спрямування.

Де можна купити ритуальні товари в Києві і області?

Наша компанія «Граніт»® має філію свого магазину, де ви зможете придбати ритуальні товари, без необхідності ходити по магазинам. Ми регулярно відстежуємо всі новинки і оновлюємо наявну продукцію. Доставка товарів проходить в строго встановлені терміни, крім того ми регулярно проводимо акції і розпродажі представленого асортименту. Звернувшись в нашу компанію, ви зможете заощадити не тільки гроші, але і час, який зазвичай витрачається на відвідування магазину. Наша компанія має ряд істотних переваг:

 • Великий вибір різних виробів;
 • Невисока вартість;
 • Асортимент регулярно оновлюється;
 • Товари завжди є в наявності на складі;
 • Цілодобове оформлення через сайт;
 • Є можливість проконсультуватися з менеджерами по телефону.

У нас можна вибрати різноманітні товари для поховання.

Які приналежності необхідні для покупки?

Далеко не кожна людина знає, які саме товари потрібні для поховання. Ми пропонуємо вашій увазі:

 1. Вінки – обов’язкові стандартні компоненти похоронного процесу. У нас можна купити вінки зі штучних і живих квітів. Вибрати вінки можна з наявного асортименту або замовити виготовлення індивідуального.
 2. Труна – останнє ліжко для покійного. У нас можна замовити дитячі та дорослі труни, звичайних і незвичайних розмірів, виготовлені з натурального дерева або ДСП.
 3. Ритуальний хрест, встановлений на могилі відразу після проведення похорону. Хрест захищає померлого від злих духів. У нас представлені моделі з дорогого, елітного дерева, а також більш дешеві моделі з ДСП, також ми виготовляємо гранітні хрести.
 4. Надгробні пам’ятники, що встановлюються на річницю смерті. У нас можна купити пам’ятники з натурального каменю з нанесенням індивідуального малюнка-портрета.
 5. Ритуальний одяг для покійного, який повинен відповідати віку і соціальному статусу. У нашому каталозі є широкий асортимент вибору костюмів та інших деталей одягу.

Також у нас представлена ​​ритуальна атрибутика: пам’ятне скло з прахом, декоративні хрестики, різна флористика, вази, фотопортрети, покривала, урни.

У нашій компанії «Граніт»® представлені тільки високоякісні товари, які дозволять родичам провести покійного в інший світ на високому рівні. У нас можна придбати все, що потрібно для якісного поховання. Ми пропонуємо вашій увазі високоякісні товари різного плану, які можна придбати для поховання як чоловіка, так і жінки або дитини.

Крім придбання потрібної продукції у нас можна замовити комплексні ритуальні послуги різного плану: економ, стандарт і еліт. Залежно від обраного варіанту, ви поховаєте свого родича за вищим класом, а всі присутні не впізнають про те, який саме рівень ви виберете для поховання. У нас ви знайдете все, що потрібно для того, щоб провести покійного так, як він того заслуговує.